Inauguracja sezonu 2014/2015

Inauguracja sezonu 2014/2015 ligi mazowieckiej E2 Olik U-10 Warszawa rocznika 2005 wypadła nadzwyczaj pomyślnie. Podopieczni S.T.F. Champion pokonali na boisku przy ul.Sarabandy liczącą się markę w szkoleniu młodzieży na Mazowszu SEMP Ursynów aż 13:2. Nie wynik jednak jest tu najważniejszy, a styl gry naszego zespołu, który od początku do końca dominował na boisku. Przemyślane akcje, długie utrzymywanie się przy piłce oraz ładne bramki sprawiły, że gra naszych chłopców była bardzo widowiskowa.

 

Kanonadę strzelecką rozpoczął Antoni Ślazewicz, który w tym meczu zdobył 9 bramek. Po jednej bramce dorzucili: Patryk Zubek, Filip Składowski, Jan Żelich i Kajetan Gryn.

 

Trzeba przyznać, że cała drużyna S.T.F. Champion zasłużyła na słowa pochwały i formę jaką zaprezentowała w meczu z Sempem podtrzyma w następnych spotkaniach. Kolejnym naszym rywalem będzie zespół KS. Ursynów, a mecz odbędzie się w sobotę( 13.09) o godz. 10.30.przy ul. Małcużyńskiego.

 

Skład drużyny:
Aleks Sawicki, Bartłomiej Sundrani, Kajetan Gryn, Jan Żelich, Patryk Zybek, Antoni Ślazewicz, Ignacy Jagodzik, Marcel Domaradzki, Filip Składowski, Damian Hanh.


Komentarze

Komentarze