Porażka w debiucie

Słoneczna pogoda 06.09.(sobota) była debiutem rocznika 2005 w lidze ursynowskiej. Rywalem naszych podopiecznych była szkoła piłkarska SAS Warszawa. Początek tego spotkania  zaczął się bardzo obiecująco, po składnej akcji  Filip Składowski  wyprowadził  nasz zespól na prowadzenie. Niestety, po strzelonej bramce S.T. F. Champion  spuścił trochę z tonu i oddał inicjatywę na boisku przeciwnikowi, czego konsekwencją  były  4  bramki strzelone przez SAS. Po pierwszej części spotkania przegrywaliśmy trzy bramkową różnicą. Drugą połowę  dobrze zaczęła nasza drużyna, która z minuty na minutę zaczęła panować na boisku. Mimo straconej bramki, zdołaliśmy odpowiedzieć dwoma trafieniami autorstwa  Filipa Składowskiego i Beniamina Krzystka. Końcówka  meczu to prawdziwe oblężenie bramki SAS, które niestety nie zakończyło się  następnymi bramkami dla S.T.F. Champion. Ostatecznie  nasz przeciwnik wygrał 5:3.

 

Skład drużyny:

 

Kuba Muszyński, Rudolf Siennicki, Eryk Mirkowski, Filip Niewadził, Igor Siekiera, Filip Składowski, Jakub Juzaszek, Aleks Sawicki, Igor Kalinowski, Beniamin Krzystek, Maks Wożniak.


Komentarze

Komentarze