Praktyczne informacje dotyczące obozu w Ełku

Ełk 2023
WYJAZD !!!
Wyjazd na obóz z parkingu ul. Baletowa 164 ( Arena Champion  ) 29 lipca ( sobota ) .
PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ !!!
Godzina odjazdu Autokaru z parkingu-6;40
Autobus nr-1-zawodnicy ; Seniorzy (roczniki 2004 2005,2006,2007)+rocznik 2008+ rocznik 2011
Autobus nr-2-zawodnicy; 2009 A +2010 A +2010 B+ Oddział Mokotów
Godzina odjazdu Autokaru z parkingu-8;40

Autobus nr-3-zawodnicy; 2012+2013 + 2014 i młodsi+Pozostali

* z racji małej ilości miejsca na parkingu na Baletowej prosimy, żeby rodzice którzy przywiozą dzieci zgłaszali się do trenera i odjeżdżali z parkingu aby  w miarę możliwości robić miejsce następnym przyjeżdżającym

Pierwsza grupa która odjeżdża o 6;40 zatrzymuje się w Łomży ( na około 3 godziny ) na gry sparingowe ( mecze grają Seniorzy +2007/8 +2009+2010 A.  pozostali zawodnicy którzy nie będą grali będą pod opieką trenerów.

DOKUMENTY:
1. KARTA KWALIFIKACYJNA – dokładnie wypełniona z podpisaną we wszystkich miejscach
2. NR. PESEL – wpisany do karty kwalifikacyjnej
3. KOPERTA Z:
-dodatkowymi informacjami o stanie zdrowia i ewentualne wskazania do np. podawania leków,
-informacjami o dziecku, o których wg Państwa powinniśmy wiedzieć,
-badania lekarskie( kto nie dał )
Pieniądze w kopertach oraz dokumenty i leki dajemy do trenera przed wyjazdem.
UBRANIA: • KURTKA NIEPRZEMAKALNA (Ortalion)
• sprzęt Championa (dresy ,koszulka ,spodenki ,getry ) Dodatkowo swój prywatny sprzęt do treningu potrzebny jeśli sprzęt pójdzie do prania.
• Bielizna osobista(w reklamówkach)
• Czapka od słońca
• Duży ręcznik plażowy
BUTY:
• Sportowe/2 pary
• Klapki
I INNE
WAŻNE !!! każdy zawodnik musi mieć bidon , woda codziennie będzie przelewana dla zawodników do bidonów .

Roller ( kto ma  )+Gumy do ćwiczeń (kto ma )

• ręczniki

• latarka! * do gry w podchody .
Zegarek z paskiem do mierzenia tętna ( tylko osoby które posiadają)
• KOSMETYKI
• Krem z filtrem (WAŻNE !)
LEKI ZAPOBIEGAWCZE
*-Lekarstwa z kartą informacyjną odnośnie brania leków (jeśli dotyczy)
• Preparat przeciw komarom i kleszczom w aerozolu (WAŻNE !)
Drogie Mamy, podpiszcie na metkach ubrania do treningu aby po praniu syn odnalazł swoje rzeczy !!!
PROSIMY O WIDOCZNE I TRWAŁE OZNAKOWANIE BAGAŻU
Jeżeli będą Państwo dawali kopertę z pieniędzmi dla dzieci (kieszonkowe) do trenerów ,żeby wydawali dzienną stawkę ,prosimy o wszelkie informację na kopercie ( dla kogo ,ile dziennie itd.)
Telefony
*telefony będą zabierane przez trenera prowadzącego i rozdawane po śniadaniu lub treningu porannym  możliwy kontakt telefoniczny od 9:00 do godz. 12:00
Prowiant
Na podróż prosimy aby dziecko zabrało ze sobą prowiant i wodę, dojedziemy na obiad do ośrodka. prosimy nie dawać napoi słodkich, nie zabieramy chipsów ,paluszków itp.
powrót przewidziany jest na godziny popołudniowe (trenerzy będą informowali wcześniej przez aplikację sportbm )