Prof bud Cup rocznik 2005

Bardzo pracowity weekend mieli zawodnicy rocznika 2005A ,którzy  po sobotnim meczu ligowym wybrali  się na Bemowo, aby uczestniczyć w eliminacjach do turnieju PROFBUD  CUP, który odbędzie się w Krośnie, gdzie przyjadą największe kluby Europy ,między innymi Juventus Turyn ,Feyenoord Rotterdam Bayer Leverkusen czy  FC Everton. Cztery grupy, po cztery zespoły i z  każdej grupy wychodzi jeden zespół .Finalista jedzie do Krosna . Nam przytrafiło się grać w trudnej grupie, w której między innymi spotkaliśmy się z Legią Warszawa ,Jagiellonia Białystok oraz Akademią Reissa. W pierwszym meczu graliśmy   z Jagiellonią Białystok ,gdzie po  bardzo dobrej  grze  całego  zespołu wygrywamy te zawody  .Piękne podanie Mateusza Cichockiego ,do wychodzącego  sam na sam z bramkarzem  Maksa Hawryszko ,który pięknym lobem pokonuje golkipera białostoczan. Kolejne spotkanie i rywal z naszej grupy ligowej Legia Warszawa. Początek to  duża przewaga legionistów ,którzy strzelają gola na 1:0 .  Po stracie bramki  nasi zawodnicy nieco się otrząsnęli ,zaczęliśmy lepiej wyprowadzać piłkę, stwarzać sytuacje .Niestety to Legia w tym meczu strzela bramki i ostatecznie przegrywamy 3:0 .Ostatnie spotkanie w grupie to dobrze nam znana  Akademia Reissa, gdzie po słabszy meczu naszego zespołu wygrywamy .W zawodach tych było dużo  niedokładności, ale tym razem piękne podanie prostopadłe od Kacpra Bojańczyka do Tymona Dobienia  i możemy cieszyć się z wygranej. Zajmujemy drugą lokatę ,a wyprzedza nas Legia   ,za nami Jagiellonia Białystok czwarte miejsce Akademia Reissa. Kolejny nasz przeciwnik   to  Ursus Warszawa i po bardzo dobrym meczu zdobywamy dwa gole.  Pierwszy  to kolejne piękne podanie popularnego Pato ,do wychodzącego z lewej strony Tymona Dobienia ,który potężnym uderzeniem pakuje piłkę w okienku bramki. Gol  na dwa zero ,w roli głównej Antek Ślazewicz, podaje prostopadle do Kuby Jaszczuka ,który wychodzi sam na sam i posyła piłkę koło  bramkarza Ursusa. Ostatni mecz turnieju i gra o piąte miejsce z Sempem Ursynów. Niezła gra ,niestety dwa błędy w obronie i przegrywamy dwa zero. Podsumowując turniej trzeba uznać za udany  ,ale cały czas musimy pracować nad podejściem do meczów , wolą walki i stabilizacją formy, która nie pozwala nam wejść na wyższy poziom . Predyspozycje czysto piłkarskie mamy, co pokazaliśmy w tych zawodach . Turniej wygrała Akademia Reissa ,która pokonała w finale  Legię Warszawa 2:0.

Klasyfikacja
1– Akademia Reissa II
2 – Legia Warszawa
3-Widzew Łódź
4-SMS Łódź
5-Semp Ursynów
6-S T F Champion
7-Ursus Warszawa
8-Varsovia Warszawa
9-Escola Warszawa
10 – Jagiellonia Białystok
11 – Warta Poznań
12 – Concordia Elbląg
14-Znicz Pruszków
14 – Akademia Reissa
15 MKS Łomża
16 – Wicher Kobyłka


Komentarze

Komentarze