Puchar Wyżyn – rocznik 2005

W niedzielę 21.12.2014 r. drużyna  S.T.F. Champion  rocznika 2005 wzięła udział w turnieju piłkarskim o Puchar  Wyżyn. W turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. Nasz zespół reprezentowały dwie drużyny  .S.T.F.  Champion I   i  S.T.F. Champion II.

 

Pierwszy zespół znalazł się w grupie  A , a ich przeciwnikami były drużyny: Delty Warszawa, Sempa Ursynów II ,oraz Akademii  RPiT.

 

W grupie C  obok zespołu S.T.F. Champion II znalazły się : KS Królewscy Płock, APJD Warszawa, KS Ursynów.

 

Już pierwsze mecze naszych chłopców w grupach pokazały ,że nie będzie to łatwy turniej do osiągnięcia celu ,jakim było miejsce medalowe  w pierwszej trójce.

 

S.T.F. Champion I   po bardzo dobrym początku  i szybko strzelonych bramkach przez Patryka Zubka  prowadził już 2:0 z Deltą  , by w  końcówce oddać pole przeciwnikowi i stracić dwie bramki .Wynik remisowy 2:2 pozostawił wielki niedosyt.

 

Słabiej zaprezentowała się drużyna S.T.F. Champion II ,która  nieskoncentrowana wyszła na pojedynek z Królewskimi Płock i po 5 minutach przegrywała już  3:0 .Po złym początku chłopcy zaczęli odrabiać straty i najpierw  Olaf Zółcinski  strzela bramkę na 3:1 ,by później z rzutu wolnego Filip Chełmecki zmniejszył rezultat spotkania na 5:2  dla przeciwnika.

 

W drugim pojedynku grupy A  nasi chłopcy Championa I  ,nie dali szans Sempowi II i pewnie wygrali 5:1.Bramki strzelali: Patryk Zubek (2),Janek Żelich (2) ,Marcel Domaradzki.

 

Dobry mecz zagrał II zespół Championa ,który po bramkach Filipów :  Składowskiego  i Chełmeckiego  prowadził  już 2:0 z KS Ursynów. Niestety  determinacja i walka naszego rywala pozwoliła im na odrobienie strat i wynik 2:2 nie mógł zadowolić żadnej z drużyn.

 

W trzecich pojedynkach w swoich grupach drużyna  Championa I przegrała z Akademią RPiT  2:1 prowadząc przez większość meczu, po bramce niezawodnego Patryka Zubka i tylko lepszą różnicą bramek awansowaliśmy do ćwierćfinału.

 

Drugi nasz zespól przegrał z APJD Warszawa 2:0 i pożegnał się z turniejem.

 

Cwierćfinałowy  mecz  jak się pózniej okazało był również ostatnim pojedynkiem  dla I zespołu Championa. Mecz z APJD, co prawda był jednostronnym widowiskiem  na nasza korzyść ,ale brak skuteczności i szczęścia doprowadził nas w ostateczności do konkursu rzutów karnych. Najpierw Marcel  Domaradzki przestrzelił z rzutu karnego ,by za chwilę Janek Żelich strzelił za lekko i APJD mogło cieszyć się z półfinału.

 

Turniej ten uświadomił nam że oprócz umiejętności czysto technicznych ,ważna jest determinacja i wola walki, której momentami zabrakło.

 

Skład drużyny  S.T. F. Champion I : Kuba Muszyński ,Maks Wozniak ,Kajetan Gryn, Janek Żelich , Patryk Zubek,Damian Hanh,Marcel Domaradzki ,Ignacy Jagodzik

 

Skład drużyny  S.T.F. Champion II: Eryk Mirkowski,  Beniamin  Krystek ,Rudolf Siennicki, Olaf  Żółcinski, Filip Chelmecki, Filip Składowski ,Jakub Juzaszek, Filip Niewadził.

 

 


Komentarze

Komentarze