Zwycięstwo z Olimpią Warszawa – rocznik 2006

W niedzielne popołudnie 21 grudnia w hali sportowej przy ul Księcia Bolesława drużyna STF Champion rocznik 2006, rozegrała sparing z Olimpią Warszawa. Mecz został podzielony na cztery kwarty po 20 minut.

 

Początek spotkania był bardzo obiecujący, ponieważ jedną z pierwszych akcji na bramkę zamienił Jakub Studziżba. Wydawać się mogło, że szybko strzelona bramka ustawi ten mecz. Jak się okazało chwilę później drużyna Olimpii była wymagającym przeciwnikiem, która szybko doprowadziła do wyrównania. Obie drużyny prowadziły ze sobą wyrównaną walkę, a gra toczyła się z obu stron akcja za akcję. W pierwszej części gry bramki zdobywali Szymon Zalewski i Tymon Gralec.

 

Druga część gry była pełna walki i trudno było zauważyć piękne akcje. Mecz toczył się przeważnie w środkowej części boiska. Niestety po każdej zdobytej bramce przeciwnicy odrabiali straty i Champion miał przewagę jednej bramki. W drugiej kwarcie dwie bramki zdobył Mateusz Lipka.

 

Trzecia i czwarta część gry nie była już taka pełna walki. Zmęczenie dawało się we znaki i na boisku było więcej miejsca do rozgrywania piłki. Champion próbował dłużej utrzymać się przy piłce, co zaowocowało składnymi akcjami oraz kolejnymi golami. W końcówce spotkania bramki zdobyli Jeremi Sobczyk i Szymon Zalewski ,które zapewniły chłopcom jednobramkowe zwycięstwo.

 

Ostateczny wynik to 7-6 dla STF Champion. Szczególne słowa uznania nalężą się Jasiowi Pękowi, który kilkoma świetnymi interwencjami ratował zespół przed stratą golą.

 

Gratulujemy chłopcom zwycięstwa ,gdyż każdy włożył w ten mecz dużo wysiłku. Dziękujemy rodzicom za dopingowanie swoich pociech.

 

Skład STF Champion: Jaś Pęk, Michał Józefara, Mikołaj Michalski, Jakub Studziżba, Tymon Gralec, Mateusz Lipka, Jeremi Sobczyk, Piotr Plewa, Szymon Zalewski

 

Bramki: Mateusz Lipka x2, Szymon Zalewski x2, Jakub Studziżba, Tymon Gralec, Jeremi Sobczyk


Komentarze

Komentarze