Współpraca z fizjoterapuetą

Szanowni Państwo ,chcielibyśmy poinformować ,że podjęliśmy współprace z fizjoterapeutą z ośrodka FIZJOSPRINT. Celem  współpracy jest ułatwienie kontaktu ze specjalistą w wypadku urazu ,kontuzji oraz rehabilitacji. Zawodnikom  S.T.F. CHAMPION  przysługuje  15% rabat.

 

Więcej informacji na temat usług i fizjoterapeuty prezentujemy poniżej .

 

mgr Jarosław Frąckiewicz

 

Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim stażem. Doświadczenie zdobywałem pracując w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie w latach 2011-2014.

 

W lutym 2014 roku nawiązałem współpracę z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej. Na co dzień zajmuje się zawodnikami w wieku od 13 do 19 lat uczącymi się w Mazowieckim Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Warszawie (MOSSM). Pracuje także ze wszystkimi rocznikami Reprezentacji Mazowsza chłopców. Znalazłem się w sztabie szkoleniowym Reprezentacji Mazowieckiego ZPN Chłopców U-12, która zajęła III miejsce Mistrzostw Polski oraz w Reprezentacji Mazowieckiego ZPN Chłopców U-13, która zajęła III miejsce Mistrzostw Polski.

 

Prowadzę także wykłady z zakresu pierwszej pomocy oraz żywienia w sporcie na kursach trenerskich UEFA B i UEFA C.

 

Od lipca 2014 roku jestem fizjoterapeutą w I ligowym klubie piłkarskim Dolcan Ząbki. Praca ze sportowcami nauczyła mnie, że tylko kompleksowe, indywidualne podejście pozwala na osiągnięcie sukcesu.

 

Szkolenia:

Taping w rehabilitacji i w sporcie

Kurs o specjalności Trener Personalny

Fizjoterapia w sporcie

Kurs masażu klasycznego

 

W gabinecie Fizjosprint zajmuje się usprawnianiem pacjentów po kontuzjach sportowych, zarówno świeżo po urazach, jak i  z problemami przewlekłymi. Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu urazów sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej.

 

Zakres usług:

– konsultacja fizjoterapeutyczna

– rehabilitacja ortopedyczna i sportowa


Komentarze

Komentarze