Reprezentacja STF Champion rocznika 2011 o krok od zwyci臋stwa馃挭馃憦

W dniach 3-5 grudnia zawodnicy rocznika 2011 brali udzia艂 w turnieju w Radomsku organizowanym przez TOP Turnieje. Trzy dniowe zmagania , podczas kt贸rych ch艂opcy rozegrali a偶 dziewi臋tna艣cie spotka艅 , ostatecznie ko艅czymy ze zdobytym srebrnym medalem. Dobra gra naszych zawodnik贸w zosta艂a doceniona przez organizator贸w kt贸rzy postanowili nagrodzi膰 Miko艂aja Druzickiego mianem najlepszego bramkarza turnieju oraz Tymka Olkowskiego kt贸ry zosta艂 wybrany do dru偶yny MVP rozgrywek.
Trener reprezentacji 2011 Szymon Borecki tak podsumowa艂 udany wyst臋p swoich podopiecznych馃棧:
鈥濿yst臋p w Radomsku oceniam na du偶y plus. Do turnieju przyst臋powali艣my os艂abieni kilkoma brakami kadrowymi spowodowanymi przez kontuzje, choroby i kwarantanny. Mimo tego zaprezentowali艣my si臋 z bardzo dobrej strony przegrywaj膮c zaledwie jeden mecz spo艣r贸d dziewi臋tnastu rozegranych przez trzy dni. W ka偶dym meczu udawa艂o nam si臋 realizowa膰 za艂o偶enia nad kt贸rymi pracowali艣my w ostatnim czasie na treningach. Do ko艅cowego triumfu zabrak艂o nam zaledwie jednego punktu 鈥 ale drugie miejsce na dwadzie艣cia jeden zespo艂贸w nale偶y traktowa膰 jako du偶y sukces ch艂opc贸w!鈥
Brawo Championi馃憤 Jeste艣my dumni 馃挍馃枻

Komentarze

Komentarze