Rocznik 2012 wygrywa turniej Rado Resort Cup

W poprzednim tygodniu rocznik 2012 brał udział w turnieju Rado Resort Cup. A o to i relacja:

W zeszły weekend reprezentacja rocznika 2012 udała się na ogólnopolski turniej wyjazdowy Rado Resort Cup, który odbył się na doskonale przygotowanych boiskach w Woli Chorzelowskiej niedaleko Mielca. Mieliśmy okazję mierzyć się min. z zespołami z Kielc, Rzeszowa, Radomia czy Iłży. Turniej na 9 zespołów odbywał się w systemie gry każdy z każdym, a jedno spotkanie trwało aż 35 minut. Nie licząc pierwszego wyrównanego spotkania z zespołem DAP Kielce i sprawiedliwym bezbramkowym remisie, każdy kolejny mecz był popisem zespołowej gry naszych chłopców. 7 kolejnych zwycięstw (w tym jedno z Bronią Radom po bramce w ostatniej sekundzie gry) bez straty gola sprawiło, iż w ogólnym rozrachunku zwyciężamy z imponującym bilansem bramkowym 26-0! Zawodnikiem turnieju został wybrany grający na turnieju na nietypowej dla siebie pozycji (lewy obrońca) Ksawier Kapica 🙂 Wracamy do domu z pokaźnym pucharem i voucherem na zakupy w sklepie sportowym! 😉