Sparing rocznika 2003

W sobotę 17.05.2014 r. drużyna S.T.F. Champion rocznika 2003 rozegrała sparingowy mecz z K.S. Raszyn.
W strugach deszczu, na boisku przeciwnika nasz zespół uległ bardziej zdeterminowanemu rywalowi 14:4.Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały ,że nasza przegrana będzie, aż tak wysoka. Nasza ekipa zaczęła poprawnie mecz i może gdybyśmy pierwsi wykorzystali sytuacje bramkowe, nasze humory po ostatnim gwizdku byłyby lepsze. Pierwsze trafienia to jednak zasługa K.S. Raszyn ,który z minuty na minutę potwierdzał swoją wyższość na boisku .S.T.F. Champion tylko od czasu do czasu odgryzał się bramkami honorowymi, których autorami byli: Antoni Piórko, Oliwier Dziuba 2, Wadim Borowy.

Skład drużyny:
Kuba Mościcki, Szymon Kopeć, Antoni Piórko, Wadim Borowy, Maciek Rzepka, Kacper Serafin, Mikołaj Sadokierski, Damian Hanh, Kuba Grzybowski, Wiktor Zych


Komentarze

Komentarze