KOLEJNE ZWYCIĘSTWO rocznika 2005

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy drużyna S.T.F. Champion rocznika 2005, która w piątkowe popołudnie na własnym boisku pokonała K.S. Ursynów 7:2.
Mecz rozgrywany w systemie 3×20 lepiej rozpoczęła drużyna gospodarzy ,która pod względem organizacyjnym gry  oraz technicznym przewyższała  rywala. Ozdobą pierwszych 20 minut była bramka  Patryka Zubka ,który po kilku ładnych podaniach z kolegami zdecydował się na strzał z dystansu ,po którym piłka zatrzepotała w siatce.
Druga odsłona meczu to już zdecydowana przewaga S.T.F. Champion  udokumentowana dwoma golami Patryka Zubka. O ile pierwsza  bramka Patryka była nietuzinkowej urody to strzału z wolnego ,który dał nam trzecią bramkę nie powstydziłby  się żaden zawodowy piłkarz.
Kolejne minuty i kolejne gole to zasługa dobrze grającej w tym spotkaniu całej drużyny S.T.F. Champion. Najpierw ładną asystą popisał się Eryk Mirkowski, a podanie na bramkę zamienił Damian Hanh.

Czterobramkowe prowadzenie trochę uśpiło drużynę gospodarzy, co skrzętnie wykorzystali goście strzelając dwa gole. To z kolei  zmobilizowało naszą drużynę ,która w ostatniej odsłonie spotkania zdobyła jeszcze trzy bramki  .Najpierw  dwie kolejne bramki strzelił Patryk Zubek , a wynik spotkania ustalił Marcel Domaradzki przytomnie zachowując się w polu karnym.

Skład drużyny:
Jakub Studziżba, Bartosz Surdami ,Aleks Sawicki, Patryk Zubek, Damian Hanh, Mikołaj Jarosinski, Mateusz Lipka, Marcel Domaradzki, Rudolf Siennicki, Eryk Mirkowski, Maks Wozniak


Komentarze

Komentarze