Sukces rocznika 2007

W strugach padającego deszczu drużyna z rocznika 2007  S.T.F. Champion  zdobyła  II miejsce  w turnieju Znicz Pruszków  Cup  ,który odbył się w sobote  26.04.2014 r. w Pruszkowie.Jest  to duży sukces naszych podopiecznych ,który cieszy tym bardziej ,że była to pierwsza tego typu  impreza w której braliśmy udział .To nie jedyne nasze osiągnięcie  podczas tego turnieju. Nagrodę indywidualną za najlepszego strzelca (11 goli),dzięki wysiłkowi całego zespołu , otrzymał Mateusz Lipka.Pragniemy podkreślić również fakt, iż szkółka S.T.F. Champion działa od niespełna roku , a nasi adepci już zaczynają osiągać pierwsze sukcesy.

 

 Mecze rozegrane przez naszą drużynę:

Znicz Pruszków III    S.T.F.  Champion   0:6        Bramki:    Mateusz Lipka (3), Dawid Małysa(1),Maks Zubek (2)

 

-Znicz  Pruszków II  – S.T.F.   Champion   1:4      Bramki:    Mateusz Lipka (2),  Dawid Małysa (2)

 

 -Znicz  Pruszków IV    S.T.F.  Champion   0:5     Bramki :  Mateusz Lipka (3), Dawid Małysa, Ivo  Bykowicz

 

 -S.T.F.  Champion    Unia  Boryszew   4:2    Bramki : Mateusz  Lipka (2), Dawid Małysa ,Ivo Bykowicz

Znicz Pruszków  I    S.T.F. Champion   5:1     Bramki : Ivo Bykowicz

S.T.F. Champion –  Legionovia Legionowo   1:1     Bramki:  Mateusz Lipka

 

Skład Drużyny: Piotr Soldecki, Dawid Małysa, Mateusz Lipka, Ivo Bykowicz, Maksymilian Turniak, Maksymilian Zubek, Maciej Wasiak, Miłosz Olwert, Julian Hadyś

 


Komentarze

Komentarze