Zwycięstwo rocznika 2007 z K.S. Armado

W piątek 30.05.2014 drużyna S.T.F. Champion z rocznika 2007 rozegrała sparingowy mecz z zespołem K.S. Armado. Mecz odbył się na nowym ,trawiastym kompleksie naszego rywala na warszawskich Wyścigach. Warto podkreślić ,że był to pierwszy taki mecz naszej ekipy na naturalnym boisku. Mecz zgodnie z ustaleniami został podzielony na cztery kwarty ,każda po 15 minut. Z początku mogło się wydawać ,że mecz będzie bardziej wyrównany, gdyż na bramkę strzeloną przez nasz zespół ,drużyna gospodarzy odpowiadała bramkami. Jednak cztery kolejne strzelone bramki graczy S.T.F. Champion podcięły skrzydła zespołowi K.S Armado i dalsza część meczu przebiegała pod dyktando naszego zespołu. W składzie naszej drużyny następowała bardzo duża rotacja na pozycjach ,co pozwoliło zawodnikom na sprawdzenie się praktycznie w każdej formacji.
Po regulaminowym czasie gry wynik okazał się iście hokeisty i według obliczeń trenera S.T.F. Champion wahał się w granicach 18:7.Jednak najważniejsze było to, że dwie drużyny pokazały kunszt techniczny mimo tak młodego wieku .Po raz kolejny trzeba pochwalić rodziców za gorący i kulturalny doping przez większą część spotkania.

Skład drużyny:
Piotr Soldecki,Maks Zubek,Mateusz Lipka,Maks Turniak,Maciek Wasiak,Łukasz Kowalski,Julian Hadyś,Szymon Krajewski,Jakub Pawełkowicz, Dawid Małysa.


Komentarze

Komentarze