Sparing rocznika 2006 z F.C. Lesznowola

W piątek 06.06.2014 drużyna z rocznika 2006 rozegrała sparingowy mecz z F.C. Lesznowola. Przy ul. Sarabandy byliśmy świadkami ciekawego pojedynku, a wynik spotkania kształtował się do końcowych minut meczu. Mimo poważnego osłabienia drużyny (brak trzech podstawowych zawodników) nasz zespół pokazał ducha waliki i mimo ,że mecz przegraliśmy 7:6 trenerzy mogli być zadowoleni z gry S.T.F. Champion.

Pierwsze minuty spotkania to przewaga drużyny z Lesznowoli udokumentowana bramkami, które dały im trzy bramkowe prowadzenie .Druga kwarta to najlepsza część meczu w wykonaniu naszego zespołu ,który doprowadził do wyrównania stanu meczu na 3:3.Dalsza część widowiska to przysłowiowa wymiana ciosów, zakończona zwycięstwem naszej ekipy 5:4,. Niestety w ostatnich minutach rywalizacjiopadliśmy z sił, co skrzętnie wykorzystał nasz rywal strzelając nam trzy bramki ,przy zaledwie jednym golu z naszej strony. Bramki dla naszego zespołu strzelali :Mateusz lipka 3 ,Jakub Studziżba 2 i Iwo Drożdz.

Skład drużyny:
Jakub Studziżba ,Iwo Drożdż ,Wirgiliusz Szabliński, Igor Mirowski, Adam Bednarski,MateuszLipka,PiotrPlewa,SzymonZalewski,Tymon Gralec


Komentarze

Komentarze