W ubiegły piątek (07.02.2014) S.T.F. Champion rozegrała dwa mecze sparingowe z rocznikami 2003 i 2005 .Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół F.C Lesznowola .
Pierwsza zaprezentowała się drużyna z rocznika 2005,która dzięki waleczności i przede wszystkim bardzo dobrej grze ,pokonała zespół rywala 9:3.
W drugim meczu drużyna rocznika 2003 mimo cieżkiego początku (wynik 4;1 dla rywali),potrafiła zmobilizować się i doprowadzić do remisu.Mecz był bardzo emocjonujący i zacięty , a losy sparingu ważyły się do ostatnich minut.Ostatecznie wynik spotkania 8;7 dla drużyny z Lesznowoli.(bramka w ostatnich sekundach meczu)
Sparingi były cennym doświadczeniem zarówno dla dzieci jak i trenerów.Pozwoliły zweryfikować dotychczasowe postępy w grze chłopców oraz zmotywować ich do dalszej pracy na treningach.
Skład rocznika 2005
Jakub Studziżba-Maks Wozniak-Bartek Sundrami-Mateusz Lipka-Damian Hanh-Mikołaj Jarosiński-Marcel Domaradzki-Igor Siekiera-Igor Kalinowski-Rudolf Siennicki-Eryk Mirkowski
Skład rocznika 2003
Jakub Studziżba-Kuba Mościcki-Szymon Kopeć-Patryk Zubek-Olivier Dziuba -Antoni Piórko -Mikołaj Sadokierski-Grzegorz Daniecki-Maciej Rzepka-Wiktor Zych

Trenerzy S.T.F.Champion dziękują wszystkim zawodnikom za zaangażowanie,walkę i bardzo dobrą grę.


Komentarze

Komentarze