Turniej Świąteczny

W piątek 20.12.2013 r. odbył się pierwszy(mamy nadzieję,że nie ostatni) turniej piłki nożnej rodziców ,organizowany przez Szkołę Techniki Futbolu ”CHAMPION”.   Panowie przy głośnym dopingu swoich bliskich i rozchodzącym się po hali zapachu wypieków (ciast,babeczek itd.) rywalizowali na boisku,gdzie na co dzień trenują ich pociechy.W turnieju wzięło udział pięć drużyn z roczników :2003/2004 ,2005,2006,2007,2008.Najpierw rywalizowano ze sobą w grupie a następnie dwie najlepsze drużyny znalazły się w wielkim finale,który poprzedził mecz o trzecie miejsce.W meczu tym znalazły się drużyny z rocznika 2007 i 2008,które pokazały że każda z nich ma ochotę na miejsce na podium.Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:0 i ”brązowy medal” powędrował do ekipy z rocznika 2007.  Wielki finał rozegrał się między rocznikami 2005 i 2006.Emocje sięgały zenitu:) Panowie walczyli zaciekle o pierwsze miejsce.Kibice stanęli na wysokości zadania i głośno dopingowali swoich zawodników.Po ciężkiej i wyczerpującej rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 1:0 a zwycięską drużyną została reprezentacja rocznika 2005. Wspaniała atmosfera,rewelacyjny doping,zaangażowanie zawodników,nieoceniona pomoc Pań czuwających nad zapewnieniem każdemu z obecnych poczęstunku i gorącego napoju sprawiły,że turniej S.T.F. CHAMPION 2013 należy uznać za udany.  Wszystkim,którzy byli w tym dniu z nami gorąco dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku:)))

 

Maciej Bykowski i Marcin Mięciel


Komentarze

Komentarze