sparingowo z Lechem Poznań oraz wyjazd do Niemiec

Został tylko miesiąc do końca ligi a my podnosimy poprzeczkę i zaczynamy wyjazdy na turnieje.

Na początek zespoły rocznika 2007 i 2005 w czwartek wyjadą do Niemiec na turnieje.Po drodze zatrzymają  się w Poznaniu aby zagrać sparing z jedną z najlepszych akademii w Polsce  Lechem Poznań. Po sparingach rocznik 2007 pojedzie do Dusseldorfu na  turniej U11 Provinzial Pfingstcup. Jest to jeden z największych turniejów na świecie gdzie w ciągu dwóch dni rywalizować będzie 230 drużyn z całego świata. Wielkie  i małe kluby a wśród nich Manchester City, Inter Mediolan ,Juventus Turyn, Glasgow Rangers, Olympique Marsylia, Sporting Lizbona , Borussia Dortmund itd.

Los przydzielił nas do grupy 36 z drużynami:

SSVg Velbert I
STF Champion Warschau (PL)
SV Bedburdyck Gierath
VfB Bottrop
West Ham United (GB)

rocznik 2005 pojedzie do Hanoweru na turniej U 13 Klauenberg Pfingstcup .Tutaj drużyn jest o wiele mniej bo 38 ale mecze są na pełnowymiarowych boiskach po 11 zawodników. Tutaj też mamy znane firmy jak Niemiecki Hamburger SV ,Werder Bremen, Belgijski KV Mechelen czy czeska Sparta Praga. Nasz zespół wylosował mniej znane firmy z Finlandii ,Holandii i Niemiec .

SV Sandhausen
JSG Hilligsfeld
VV Gemert (NL)
Champion Warschau (PL)
FC Espoo (FI)

Życzymy powodzenia!!!


Komentarze

Komentarze