Sparingowy weekend w Krakowie i Zabrzu

W ten weekend udaliśmy się prawie ze wszystkimi rocznikami ( od 2004 do 2010)  na  wartościowe mecze sparingowe do Krakowa i Zabrza ,gdzie zmierzyliśmy się z bardzo renomowanymi klubami na mapie polskiego futbolu . Zarówno Cracovia jak i Górnik to czołówka akademii piłkarskich w Polsce ,dlatego mogliśmy porównać swoje umiejętności , zarówno indywidualne oraz zespołowe . Efektownie i efektywnie zaprezentowaliśmy się zwłaszcza w Krakowie ,gdzie na  sześć meczów wygraliśmy pięć ,a tylko jeden remisując .

Trochę słabiej było na drugi dzień w Zabrzu ,gdzie poprzeczka była wyżej podniesiona ,a zmęczenie z poprzedniego dnia na pewno dawało o sobie znać . Dwa zwycięstwa i cztery porażki ,to bilans ,który może nie zachwyca ,ale  mimo porażek walczyliśmy jak równy z równym .

W niedzielę wieczorem wróciliśmy do Warszawy pełni zapału do dalszej pracy ,żeby przygotowywać się do meczów ligowych ,nie zapominając ,że za tydzień również mamy ciężkie przetarcie w Łodzi z miejscowym  ŁKS-em


Komentarze

Komentarze