Sukces na Narodowym

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zespoły w turnieju rozgrywanym na Stadionie Narodowym.Bardzo dobra gra spowodowała wiele pochlebnych opinii ludzi sportu oglądających turniej co daje nam ogromną satysfakcję oraz chęci do jeszcze większej pracy. Dla naszych zawodników którzy w nagrodę dostali szansę zagrania na stadionie na którym chciałby zagrać każdy profesjonalny piłkarz była to odpowiedź że marzenia się spełniają i warto do nich dążyć.
Z samego rana zespół złożony z zawodników 2006/7 przeszedł jak burza fazę grupową zostawiając w tyle zespoły Znicza Pruszków, Mks Piaseczno oraz Ursusa Warszawa. W finale spotkaliśmy się z Pogonią Grodzisk przez całe spotkanie prowadziliśmy 1:0 i gdy wydawało się że takim wynikiem zakończy się spotkanie w ostatniej minucie tracimy gola.Rzuty karne to wojna nerwów i tak było tym razem.Na szczęście dla nas to my ją wygrywamy i stajemy na najwyższym podium a najlepszym zawodnikiem zostaje Franek Saganowski.
Skład:Krzysztof Rychlica 06,Franek Saganowski 06,Maks Zubek 07,Mateusz Lipka 07,Janek Molenda 07,Bruno Cłapiński 06, Maciek Jaroszewski 07, Olgierd Wełna 06,Kuba Janiczek 06,Wirgiliusz Szabliński 06,
Zaraz po turnieju młodszych kolegów na boisko wybiegli zawodnicy rocznika 2004/5
Tu także dobra gra spowodowała że w grupie nie było na nas mocnych pokonując Znicz Pruszków,MKS Piaseczno oraz Ursusa w finale trafiamy na zespół Poloni Warszawa.
Niestety już w pierwszej minucie tracimy bramkę i pomimo bardzo dużego zaangażowania i walki nie udaje nam się zdobyć gola który dałby nam szansę na wygranie finału.Drugie miejsce oraz tytuł najlepszego bramkarza dla Aleksa Sawickiego to kolejny sukces naszej akademii.
Skład:Aleks Sawicki 05, Marcel Bykowski 04, Mateusz Cichocki 05, Kacper Wieczorek 04,Janek Żelich 05, Patryk Zubek 05,Kacper Bojańczyk 05, Kuba Jaszczuk 05,

Zdjęcia z turnieju w galerii


Komentarze

Komentarze