Sukces w turnieju Naki cup.

Sukcesem okazał się wyjazd rocznika 2005 do Olsztyna na międzynarodowy turniej Naki cup. Zespół Championa został przydzielony do grupy B. Pierwsze  trzy spotkania  chłopcy zagrali koncertowo wygrywając kolejno z: STF-Dynamo Ryga (Łotwa) -2;0 bramki-Cichocki, Saganowski STF-Concordia Elbląg-4;0-Cichocki,Dobień,Domżalski,Bojańczyk STF-Naki 2 Olsztyn-7;0-Jaszczuk 4 bramki ,Hawryszko, Bojańczyk,Cichocki W czwartym spotkaniu spotykają się dwa niepokonane dotychczas zespoły w naszej grupie ,niestety dwa proste błędy i przegrywamy z Olimpią Elbląg 2;0. Kolejny mecz to dominacja naszego zespołu nad Stomilem 2 Olsztyn i pewna wygrana 3;0 (Jaszczuk , Dobień Saganowski) Ostatni mecz w grupie to walka o wyjście do ćwierćfinału z drugiego miejsca przeciwnikiem zespół z Białorusi Junosc Mohylew.  W tym meczu pokazujemy że mecz z Olimpią to był wypadek przy pracy wygrywamy 3;0 (Domżalski, Cichocki ,Jaszczuk ). Grupa B IMG_0046               Grupa A IMG_0045             W ćwierćfinale pokonujemy AP Olsztyn 2;0 (Jaszczuk , Domżalski) przeważając przez większą część spotkania. Półfinał to mecz z liderem grupa A Gedanią Gdańsk .Początek dobra gra naszego zespołu i bramka Ślazewicza niestety czym bliżej końca spotkania nie mająca nic do stracenia Gedania spycha nas do obrony i tylko wielka determinacja naszego zespołu oraz świetna postawa naszego bramkarza powoduje że dowozimy zwycięstwo do końca spotkania. Finał Bardzo obawialiśmy się czy nasz zespół wytrzyma mecz kondycyjnie ,ponieważ po sześciu meczach w grupie układ gier od ćwierćfinału  tak się ułożył że gramy trzeci mecz bez przerw. Pierwsze minuty spotkania z Rosyjskim zespołem Baltica Kaliningrad rozwiewa nasze obawy gramy koncertowo ,wychodzi nam wszystko, akcja za akcją sunęła w   stronę bramki przeciwnika .Strzelamy trzy gole (Jaszczuk, Kalbarczyk, Bojańczyk) a do tego pokazujemy piękny futbol . Wygrywamy turniej w stylu jaki byśmy chcieli oglądać nasz zespół  w każdym meczu. Do tego 25 strzelonych bramek i tylko dwie stracone pokazuje jak mocni byliśmy tego dnia ,Nagroda dla najlepszego bramkarza turnieju dla Aleksa Sawickiego. Skład-Sawicki ,Gryn , Zubek, Kalbarczyk, Dobień , Bojańczyk,Cichocki , Saganowski , Jaszcuk , Ślazewicz , Hawryszko , Domżalski Wielki gratulacje i jak zwykle podziękowanie dla rodziców za doping i pomoc w czasie turnieju !!! IMG_0047IMG_0049IMG_0050IMG_0054 IMG_0044                                  

Komentarze

Komentarze