Turniej FootballPro Cup Masters XI w Poznaniu z udziałem zawodników z rocznika 2010

To już XI edycja Turnieju FootballPro  Masters Poznań  ,który tym razem odbędzie się w Arenie Dębiec  przy ul.Łozowej .Oczywiście nie może tam zabraknąć zawodników Championa z rocznika 2010 ,którzy rok temu zrobili ogromną niespodziankę i awansowali do finału tej imprezy ,nieznacznie przegrywając w rzutach karnych z Olympic Wrocław. I tym razem turniej jest obsadzony bardzo silnymi drużynami z Polski ( Pogoń Sczecin ,Śląsk Wrocław ,Wigry Suwałki ,Arkonia Szczecin ,Olympic Wrocław,Akademia Reissa ,Varsovia Warszawa ,S.T.F. Champion ) oraz z zagranicy ( Elite Magic London)

S.T.F. Champion trafił do grupy A z takimi zespołami jak:

Akademia Piłkarska Reiss, Olympic Wrocław , Wigry Suwałki ,Pogoń Szczecin .

Chłopcy pierwszy mecz zaczynają w sobotę o godzinie 10.00 a ich przeciwnikiem będą Wigry Suwałki .Życzymy powodzenia oraz udanej imprezy.


Komentarze

Komentarze