Weekendowe gry kontrolne z Koron膮 Kielce馃憤

W sobot臋 do Kielc uda艂y si臋 nasze roczniki 2009, 2010 i 2011. By艂 to pierwszy z zimowych wyjazd贸w naszych zawodnik贸w. Na miejscu przywita艂a nas pi臋kna pogoda a dodatkowa gra naszych podopiecznych z pewno艣ci膮 usatysfakcjonowa艂a zgromadzonych kibic贸w. Oto co mieli do powiedzenia na temat mecz贸w z Koron膮 trenerzy naszej akademii馃棧:
„Pierwsza po艂owa doba w naszym wykonaniu, potrafimy stworzy膰 sobie 3-4 bardzo gro藕ne sytuacje pod bramka rywali. Jedna z nich wykorzystujemy po rzucie r贸偶nym wychodzimy na prowadzenie. W drugiej po艂owie mecz bardzo wyr贸wnany, natomiast potrafimy stworzy膰 wi臋cej szans do zdobycia bramki. Wynik sprawiedliwy, wygrywamy zas艂u偶enie. Pomimo korzystnego wyniku nie do ko艅ca zrealizowali艣my swoich za艂o偶e艅 na mecz (d艂ugie utrzymywanie si臋 przy pi艂ce, cierpliwo艣膰 w rozgrywaniu pi艂ki, agresywny odbi贸r pi艂ki)”- Piotr Borowski, trener reprezentacji STF Champion 2009
„Przez ca艂y mecz kontrolowali艣my wydarzenia na boisku pokazuj膮c momentami dobr膮 gr臋 .Rywal co jaki艣 czas szybkim kontratakiem , pr贸bowa艂 zaskoczy膰 nasz膮 dru偶yn臋, ale obiektywnie rzecz bior膮c radzili艣my sobie bardzo dobrze jako ca艂y zesp贸艂 w dzia艂aniach defensywnych .Dopiero po zmianie pozycji zawodnikom ( niekt贸rzy grali pierwszy raz na tych pozycjach ) ,przy do艣膰 wysokim wyniku na nasz膮 korzy艣膰, Korona mog艂a do艂o偶y膰 opr贸cz ambitnej postawy r贸wnie偶 bramki . Bardzo po偶yteczny sprawdzian dla podopiecznych Championa ,kt贸rzy mieli okazj臋 rywalizacji z bardzo dobra akademi膮, a indywidualnie zawodnicy zebrali do艣wiadczenie na innych pozycjach ,co te偶 powinno procentowa膰 w przysz艂o艣ci” – zako艅czy艂 Maciej Bykowski trener reprezentacji STF Champion rocznika 2010
Na zako艅czenie sobotnich zmaga艅 do rywalizacji stan臋艂y dru偶yny z rocznika 2011: Kilka s艂贸w o meczu przekaza艂 trener Szymon Borecki:
„Po do艣膰 niemrawym pocz膮tku meczu w naszym wykonaniu , z ka偶da kolejn膮 minut膮 si臋 rozkr臋cali艣my i przejmowali艣my inicjatyw臋 nad wydarzeniami na boisku. Tego dnia byli艣my zespo艂em kt贸ry d艂u偶ej utrzymywa艂 si臋 przy pi艂ce. Plan kt贸ry za艂o偶yli艣my sobie na mecz, czyli wykorzystywanie wolnych przestrzeni za plecami obro艅c贸w oraz jak najszybsze przej艣cie z obrony do ataku, wykonali艣my w stopniu bardzo dobrym. Mecz by艂 bardzo ciekawym widowiskiem dla licznie zgromadzonych kibic贸w gdy偶 oba zespo艂y zaprezentowa艂y bardzo wysokie umiej臋tno艣ci zar贸wno w dzia艂aniach indywidualnych jak i zespo艂owych. Dla nas by艂 to kolejny wa偶ny sprawdzian z kt贸rego wyci膮gn臋li艣my wnioski na przysz艂o艣ci”
Za nami dobry pocz膮tek zmaga艅 w 2022 roku馃槂 Dzi臋kujemy Koronie za zaproszenie馃槂Czekamy ju偶 z niecierpliwo艣ci膮 na kolejne wyjazdy馃ぉ

Komentarze

Komentarze