Wiktor Figurski w ŁKS Łódź

Miło nam poinformować, że kolejny nasz wychowanek podpisał kontrakt z Ekstraklasowym klubem ŁKS Łódź. Wiktor Figurski rocznik 2006, bo o nim tutaj mowa, będzie na co dzień występował w drugiej drużynie łódzkiego zespołu, która występuje w II lidze. Zawodnik będzie monitorowany przez sztab pierwszej drużyny i tylko od jego ciężkiej pracy, będzie zależało, jak szybko zasili szeregi pierwszej drużyny . Wiktor to nasz wychowanek, trenujący u nas przez ostatnich 6 lat. Jeden z nielicznych zawodników, który zaufał nam i został w naszym klubie, pomimo migracji tego rocznika do innych zespołów trzy lata temu. Ciężką pracą, zaangażowaniem, jak również dobrymi decyzjami pozwolił sobie zrobić następny, duży krok do piłki seniorskiej. Gratulujemy i życzymy powodzenia.


Komentarze

Komentarze