XVII Turniej Pucharu Wyżyn

W sobotnie popołudnie 06.12.2014r. drużyny S.T.F. Champion z rocznika 2006, wzięły udział w XVII Turnieju Pucharu Wyżyn.

W grupie A znalazła się DRUŻYNA  S.T.F. CHAMPION II, która rywalizowała z takimi zespołami jak: KS URSYNÓW, Szkoła Futbolu Warszawa, AP 11 Legionowo.

W grupie C natomiast znalazła się drużyna S.T.F. CHAMPION  I, która  rywalizowała z : K.S Delta Warszawa, W.B.S. Warszawa, UKS Żagle.

Pierwsze mecze w grupie wypadły bardzo obiecująco dla obu ekip .

Drużyna S.T.F. CHAMPION I pokonała Deltę Warszawa 2:1 ( dwie bramki Jeremiego Sobczyka), a  S.T.F.CHAMPION II pokonało K.S. URSYNÓW 2:0 (bramki: Kuba Sobczyk, Piotr Plewa)

Trochę słabiej wypadło drugie spotkanie naszej ekipy II w grupie A, gdzie przeciwnikiem było AP 11 Legionowo. Mecz zakończył się naszą porażką 2:0.

Lepiej poradziła sobie natomiast ekipa I, która wygrała swoje drugie spotkanie w grupie C  UKS Żagle 5:0, po bramkach: Jeremiego Sobczyka (2), Kuby Studziżby (2)  i Wirgiliusza Szablińskiego.

Ostatnie mecze miały zadecydować czy drużyna II wyjdzie z grupy, a drużyna I utrzyma fotel lidera w swojej grupie i z kim będzie grała w ćwierćfinale.

I tym razem nasze zespoły stanęły na wysokości zadania wygrywając  oba mecze.

Drużyna  II  pokonała  Szkołę Futbolu Warszawa 3:1 ( bramki: Antek Ratajczyk, Piotr Plewa, Mikołaj Siwiorek )

Drużyna rozprawiła się z WBK Warszawa 7:0 (bramki: Wirgiliusz Szabliński (4), Mikołaj Michalski (2), Jakub Studziżba.

TYM SAMYM OBIE NASZE EKIPY  AWANSOWAŁY DO ĆWIERĆFINAŁÓW,  gdzie  zespół   I  rywalizował z GKS Pogoń Grodzisk, a zespół II  grał z mocną ekipą Delty Warszawa.

Po tej serii spotkań do półfinału  przeszła tylko drużyna I, która wygrała swoje spotkanie 1:0 (gol samobójczy), a drużyna II uległa Delcie Warszawa 5:0.

Los chciał, że w półfinale znowu spotkaliśmy się z drużyną Delty, którą w grupie pokonaliśmy 2:1. Jednak tym razem nasz przeciwnik okazał się lepszy  wyrywając z nami 4:0.

Do meczu o trzecie miejsce przystępowaliśmy bardzo zmęczeni ( nasze drużyny grały tylko jednym składem ,bez zmienników),a naszym rywalem było APJD  Warszawa. Ostatecznie mecz zakończył się  porażką S.T.F. CHAMPION 5:0 i IV miejsce stało się faktem.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie swoich pociech.