Turniej Mikołajkowy

W sobotę 6 grudnia na obiekcie Warszawianki został rozegrany turniej w którym udział wzięli chłopcy z rocznika 2003-04. Drużyna STF Champion zagrała w grupie kolejno z UKS Iwiczną, Alfą Przymierze Rodzin (rocznik 2002) oraz SASem Warszawa.

 

Pierwszy mecz w wykonaniu chłopców był bardzo dobry. Pomimo iż pierwsza część gry była wyrównana , końcówka meczu należała do  Championa. Najpierw wynik meczu otworzył Oliwier Dziuba po podaniu z autu. Wynik meczu na 2-0 podwyższył Marcel Bykowski strzałem z dystansu. W tym momencie widać było pewność w poczynaniach naszych podopiecznych. W końcówce meczu wynik na 3-0 ustalił Kuba Mościcki.

 

W drugim meczu tej grupy przeciwnikiem była znana z ursynowskiej Ligi Pokoju drużyna Alfy. Wiadomo było, że mecz ten do łatwych należał nie będzie. I niestety przeciwnik okazał się lepszą drużyną. Przeciwnik zdobył w tym 3 bramki, natomiast Champion odpowiedział tylko raz. Jedyną w tym meczu bramkę zdobył Antek Piórko, który odebrał piłkę obrońcom i strzałem z pola karnego nie dał szans bramkarzowi Alfy.

 

Ostatni mecz grupy był zarazem ostatnią szansę na strefę medalową. Tym razem przeciwnikiem, po raz kolejny był rywal z Ligi Pokoju, SAS Warszawa. Mecz był bardzo zacięty i chłopcy włożyli w ten mecz dużo zdrowia. Niestety wynik 2-0 dla przeciwników oznaczał dla Championa grę o miejsca 5-6.

 

W ostatnim meczu STF Champion zagrał tym razem z Akademią Sportu Ursynów. 4 mecz na tym turnieju pokazał zmęczenie w poczynaniach chłopców i niestety przełożyło się to na wynik. Ostateczny to 5-1 dla AS Ursynów, a honorowe trafienie zaliczył Marcel Bykowski po strzale z dystansu.

 

STF Champion kończy turniej na 6 miejscu. Nie wynik się liczył lecz postawa i gra naszego zespołu, którą momentami oglądało się przyjemnie. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie włożone w każdy mecz.

 

Skład STF Champion: Alan Szlacherski, Michał Wasiak, Mateusz Różalski, Kuba Mościcki, Adam Baraniuk, Marcel Bykowski, Antek Piórko, Oliwier Dziuba.


Komentarze

Komentarze