Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar „Szkoły Marzeń” grupa 2005 B

W sobotę 06.12.2014r. drużyna  S.T.F. Champion z rocznika 2005 B, wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju piłki nożnej o Puchar „Szkoły Marzeń”.

 

W turnieju brało udział pięć drużyn. Gry odbywały się w jednej grupie ,w systemie meczów każdy z każdym, a zwycięzca miał być wyłoniony na podstawie ilości uzyskanych punktów we wszystkich meczach.

 

Oprócz naszego zespołu na turniej przyjechały takie drużyny jak : Union Dream ( Szkoła Marzeń ul. Zielona), Okrężna ( Szkoła Marzeń ul. Okrężna),  Fc Lesznowola i Lupus Kabaty.

 

Pierwszy mecz w grupie rozegraliśmy z gospodarzem turnieju Union Dream. Po  zaciętej walce nasz zespół niestety uległ  rywalowi  1:2, a jedyną bramkę dla S.T.F. Champion zdobył Beniamin Krzystek.

 

Porażka w pierwszym meczu lekko skomplikowała naszą sytuację w grupie, dlatego na drugie spotkanie z Lupusem Kabaty nasi zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani i rządni zwycięstwa. Mimo iż mecz nie rozpoczął się po naszej myśli, gdyż straciliśmy bramkę w pierwszej części spotkania, nie poddaliśmy się i po kolejnej już w tym turnieju bramce Beniamina Krzystka( tym razem piękny strzał głową), udało nam się wyrównać i mecz zakończył się podziałem punktów (1:1)

 

Kolejny mecz grupowy to rywalizacja z drugim, można powiedzieć gospodarzem turnieju, gdyż drużyna z Okrężnej jest również filią Szkoły Marzeń. Tym razem mecz zaczął się dla nas pomyślnie.Pierwszą bramkę w turnieju strzelił Filip Niewadził, zaraz potem drugą dołożył ładnym strzałem z dystansu Filip Składowski. Po rozpoczęciu drugiej  połowy meczu ,wynik  na  3:0 podwyższył Olaf Żółciński . W tym meczu mieliśmy wiele sytuacji i spotkanie mogło się skończyć o wiele wyższym wynikiem, niestety zabrakło nam precyzji i zimnej krwi, co wykorzystali nasi przeciwnicy strzelając honorową bramkę tuż przed końcem rywalizacji. Zaraz  potem  sędzia  tego spotkania  odgwizdał koniec meczu  i mogliśmy dopisać sobie trzy punkty.

 

Ostatni mecz turnieju to potyczka z Fc Lesznowola. Naszym zawodnikom bardzo zależało na jak najlepszym miejscu w zawodach, toteż podeszli do tego spotkania z dużym animuszem i chęcią zwycięstwa, czego rezultatem był wynik po pierwszej połowie dwa do zera .Bramki w tym spotkaniu strzelali ,debiutujący w naszym zespole Filip Chełmicki  i dobrze dysponowanym w tym dniu Olaf Żółciński. Niestety pomimo tego, iż byliśmy stroną przeważająca, stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych, nieskuteczność, oraz błędy w obronie okazały się aspektami, które zadecydowały o końcowym wyniku meczu 2:2.

 

Po tym spotkaniu mogliśmy już tylko czekać jakie będą wyniki pozostałych meczów, oraz na ich podstawie dowiedzieć się które miejsce w turnieju zajeliśmy . Po podliczeniu wszystkich punktów, tabela przedstawiała  się następująco:

 

1. Lupus Kabaty   10 punktów

2. Union Dream   6 punktów

3. S.T.F. Champion  5 punktów

4. Okrężna                4 punkty

5. FC Lesznowola     2 punkty

 

Skład drużyny :  Mikołaj Jarosiński, Eryk Mirkowski, Rudolf Sienicki, Olaf Żółciński, Beniamin Krzystek, Filip Chełmecki, Maks Woźniak, Filip Niewadził, Filip Składowski.  

 

Podziękowania dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie swoich pociech. 

 


Komentarze

Komentarze