Zakończona akcja Champion Pomaga

Zakończyliśmy już wydatki związane z pomocą na święta ,zebraliśmy wspólnie ponad 3 500 zł.

Zebrane pieniądze podzieliliśmy na 2 części .

Za pierwszą część wykupiliśmy wyjazd dzieci z domu dziecka w Pęcherach na trampoliny ,opłaciliśmy także autokar i kupiliśmy trochę sprzętu sportowego o który dzieci prosiły.

Za drugą część chcieliśmy zrobić trochę radość ciężko chorej dziewczynce z naszej szkoły w której trenujemy.Julka marzyła aby wyposażyć swój pokoik jak wróci ze szpitala więc kupiliśmy jej wybrany przez nią fotel,lampkę oraz lustro ,zakupiliśmy także leki i wężyki do inhalacji.

Wielkie podziękowania od domu dziecka i rodziców Julki dla państwa za dobre serce i pomoc.

DZIĘKUJEMY !!!

Opis Julki

Julia ma 12 lat. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 96 w Warszawie.

Dziewczynka od urodzenia choruje na MUKOWISCYDOZĘ oraz Zespół jelita krótkiego, a w 2015 roku zdiagnozowano u niej kolejną chorobę – cukrzycę insulinową.

Obecnie Julka od 4 miesięcy przebywa w szpitalu w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu na oddziale pediatrycznym, gdzie przyjmuje wiele lekarstw. Podłączona jest przez 24 godziny na dobę do tlenu , gdyż jest stan tego wymaga.

Dziewczynka w grudniu przeszła operację czyszczenia zatok.

Miesięcznie Rodzice Julii wydają na leki dla dziewczynki 1 500 zł

Przerasta to ich możliwości finansowe, dlatego zbieramy na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Julka Gajewska to śliczna dziewczynka, która jak inne dzieci w jej wieku chce się bawić i śmiać.

Uwielbia malować obrazy na płótnie, ma niesamowity talent.

Dom dziecka w Pęcherach

Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych wykonuje zadania w zakresie wspierania rodziny i instytucjonalnej pieczy zastępczej, zapewniając czasową opiekę i wychowanie dzieciom w przypadkach niemożności sprawowania opieki i wychowania przez rodziców. Świadczy również doraźną opiekę nad dzieckiem w sytuacjach kryzysowych w rodzinie, wymagających natychmiastowego zapewnienia dziecku opieki.


Komentarze

Komentarze