Zawodnik STF Champion Kacper Boja艅czyk podpisa艂 profesjonalny dwuletni kontrakt z 1-ligow膮 Koron膮 Kielce馃ぉ馃敐

„Kapi” rozegra艂 w barwach naszej akademii przez ostatnie 5 lat ponad 200 spotka艅 w rocznikach 2004, 2005 a ostatnio r贸wnie偶 w dru偶ynie senior贸w! W 2020 roku Kacper otrzyma艂 dwukrotnie powo艂anie do reprezentacji Polski U16馃挭
Teraz nadszed艂 czas na postawienie kolejnego kroku w pi艂karskim 艣wiecie馃敎 W ostatni pi膮tek Korona Kielce zakontraktowa艂a naszego wychowanka. Jest to kolejny seniorski transfer z naszej akademii, w kt贸rym najwa偶niejsze jest dobro zawodnika. Mimo wielu innych ofert m.in z klub贸w ekstraklasy „Kapi” zagra w barwach „偶贸艂to-czerwonych”. To ekipa ze stolicy wojew贸dztwa 艣wi臋tokrzyskiego przedstawi艂a bardzo korzystny plan na rozw贸j馃敐
Wierzymy, 偶e nadchodz膮ce dwa lata b臋d膮, pe艂ne wyt臋偶onej pracy, kt贸ra zaowocuje regularn膮 gr膮 w pierwszej dru偶ynie!
„Kapi” powodzenia! Trzymamy kciuki馃挭

Komentarze

Komentarze