Żelistrzewo II turnus dzień 5

Deszczowy dzień zaburzył trochę harmonogram  treningowy  ,podczas  piątego dnia obozu w Żelistrzewie . O ile rano można było trenować mimo padającego deszczu ,to już po południu boisko przypominało dużą kałuże deszczu . Nie przeszkodziło nam to odbyć drugą jednostkę treningową . Niektórzy mieli siłowy trening razem  z techniką na sali  ,inni w dużym garażu również doskonalili  ten element piłkarski ( sukces rodzi się w bólach )Pózniej odbył się turniej ping ponga w którym triumfowali : Maks Hawryszko ( kategoria rocznika 2004/05 ) i Mateusz Lipka ( kategoria 2006/07 )Kto nie brał udziału w turnieju oglądał zmagania Arki Gdynia w europejskich pucharach .Przed ciszą nocną niektóre drużyny miały analizę video ,gdzie trenerzy pokazywali jak zawodnicy  poruszali się  ,podczas sparingowych meczów ,które były nagrywane . Wybiła  22.00 i wszyscy udali się na odpoczynek.