Żelistrzewo II turnus dzień 7

Następna grupa Championa kończy obóz w Żelistrzewie ,dlatego dzień ten  wykorzystaliśmy na treningi i chwilę relaksu . Po porannym treningu i  meczach sparingowych z Piastem Jawor (  roczniki 2007i 2006)  udaliśmy  się do Władysławowa ,gdzie chłopcy szaleli w Parku Rozrywki ,  na różnego rodzaju atrakcjach .Bardziej odważni zjeżdżali z ekstremalnych roller coasterów, inni relaksowali się na karuzelach ,delektując się goframi i lodami . Wieczorem jedni odbyli  trening ,a ci którzy narzekali na lekkie urazy zostali w ośrodku  i rozpoczęli pakowanie walizek . Przed ciszą nocną zrobiliśmy ognisko na którym zajadaliśmy się kiełbaskami  i już myślami byliśmy w domach ,do których udamy się jutro .

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  zaangażowanie  i    dobre zachowanie podczas obozu .

DO ZOBACZENIA ZA ROK ( na obozie)


Komentarze

Komentarze