Zimowe Sparingi

Mróz i choroby pokrzyżowały nam trochę plany związane z meczami sparingowymi i niektóre zespoły miały wolny weekend .Nie wszyscy próżnowali ,bo część podopiecznych Championa brała udział w turniejach zorganizowanych pod balonem ,lub hali ,gdzie warunki atmosferyczne zdecydowanie były lepsze . Na uwagę zasługuję zespół rocznika 2008 A ,który trzeci rok z rzędu bronił tytułu i wywalczył I miejsce w Pucharze Ursynowa .Dobrze zaprezentowały się również ekipy roczników 2006A i 2006B ,które co prawda nie zajęły miejsc medalowych ,ale dzielnie reprezentowały żółto -czarne barwy Championa. Rocznik 2010 S.T.F. Champion -Mazur Karczew 2009A 7:8 Rocznik 2008 A I miejsce w turnieju o Puchar Ursynowa Grupa: STF Champion 0:1 KS Delta I STF Champion 3:0 Widok Skierniewice STF Champion 6:0 MŁKS Łomża STF Champion 2:0 ATP Warszawa Półfinał: STF Champion 5:0 KS Ursynów Finał: STF Champion 3:1 ATP Warszawa Rocznik 2008 B S.T.F. Champion -Mazur Karczew 2008 A 7:9 Rocznik 2006 A XI miejsce w międzynarodowym turnieju Arka Cup S.T.F Champion - Zagłębie Lubin 0:4 S.T.F Champion - Bałtyk Gdynia 4:3 S.T.F Champion - Arka Gdynia 3:1 S.T.F Champion - FC Mamonowo (Rosja) 1:2 S.T.F Champion - Lechia Gdańsk 0:3 S.T.F Champion - AMF Szczecin 2:4 S.T.F Champion - Morzycko Moryń 1:0 Rocznik 2006 B V miejsce w turnieju Korona Góra Kalwaria CUP S.T.F. Champion -Korona Góra Kalwaria II 3:0 S.T.F. Champion -Laura Chylice 2:1 S.T.F. Champion -Rakovia Warszawa 0:4 S.T.F. Champion -OKS II Otwock 3:0 S.T.F. Champion -Korona Góra Kalwaria 0:0 S.T.F. Champion -Okęcie Warszawa 2:1 Nasz zawodnik Jeremi Sobczyk został uznany za najlepszego piłkarza turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów drużynowych ,jak i indywidualnych !!!!!!!!

Komentarze

Komentarze