Zimowe sparingi

Ktoś mądry powiedział ,że ,,nie osiągniesz  wielkich celów ,jeśli twoja motywacja ma głębokość kałuży”, dlatego  w weekend postanowiliśmy się zmierzyć z dwoma najlepszymi  akademiami w Polce .Na początek ,bo już w piątek zagraliśmy ,trochę w zimowej scenerii ,przy padającym obficie śniegu  z KGHM Zagłębie Lubin .O ile w młodszych kategoriach wiekowych byliśmy równorzędnym rywalem (ba nawet lepszym ) ,to  czym dalej w las ,było gorzej . Dzień później naszą formę sprawdził Śląsk Wrocław i tym razem scenariusz się powtórzył .Podsumowując ten bardzo wartościowy wyjazd ,oprócz umiejętności technicznych ,trzeba skupić się nad aspektem motywacyjnym ,bo w naszych głowach jest siła. Jednego czego możemy pozazdrościć naszym kolegom z Lubina i Wrocławia ,to baza treningowa ,zwłaszcza ta w Lubinie robi niesamowite wrażenie .

Nie zapominamy o  innych  naszych podopiecznych ,którzy nie mieli możliwości konfrontacji w Lubinie  i Wrocławiu    , a też przed ligą grali sparingi.

Rocznik 2011  S.T.F. Champion –Korona Góra Kalwaria 11:2

Rocznik 2010 S.T.F. Champion – KGHM Zagłębie Lubin 22:6 , S.T.F. Champion –Śląsk Wrocław 6:6

Rocznik 2009 S.T.F. Champion –KGHM Zagłębie Lubin 17:9 ,S.T.F. Champion –Śląsk Wrocław 4:4

Rocznik 2008A S.T.F. Champion –KGHM Zagłębie Lubin 16:13 ,S.T.F. Champion –Śląsk Wrocław 4:4

Rocznik 2007 A S.T.F. Champion – KGHK Zagłębie Lubin 2:3 , S.T.F. Champion –Śląsk Wrocław 3:4

Rocznik 2006 A S.T.F. Champion –KGHM Zagłębie Lubin 1:5 ,S.T.F. Champion –Śląsk Wrocław  1:4

Rocznik 2006 B  S.T.F. Champion -Legionovia Legionowo 2:2

Rocznik  2005 A S.T.F. Champion – KGHM Zagłębie Lubin  2 :6 ,S.T.F. Champion – Śląsk Wrocław 1:4

Rocznik 2005B  S.T.F. Champion – Legionovia  Legionowo 0:8

Rocznik 2004  S.T.F. Champion –KGHM Zagłębie Lubin 0:13 , S.T.F. Champion –Śląsk Wrocław 0:10

 

 


Komentarze

Komentarze