Zwycięstwo rocznika 2008 w turnieju Podhale Cup

Przez dwa dni zawodnicy rywalizowali turnieju rozgrywanym w Rabce Zdroju. O pierwszym dniu pisaliśmy na naszym fanpage’u.
W niedzielnych rozgrywkach Złotej grupy zmierzyliśmy z najlepszymi zespołami turnieju o końcowe zwycięstwo. Championi nie dali szans rywalom i wygrali swoje wszystkie spotkania, udowadniając swoją wyższość nad resztą stawki. Najwięcej strzelonych bramek, najmniej straconych (co zostało uhonorowane statuetką dla całego bloku obronnego) ale przede wszystkim bardzo dobra gra we wszystkich meczach naszego zespołu bardzo cieszy. 💪
 
Warto zaznaczyć, że w turnieju udział wzięło także 4 zawodników z rocznika 2009. 😀
 
Gratulacje dla zespołu i wszystkich zawodników, z których każdy dołożył swoją cegiełkę do końcowego zwycięstwa.
Brawo👏👏

Komentarze

Komentarze