Zwycięstwo w debiucie rocznika 2008

W dniu 14.12.2014 swój pierwszy oficjalny mecz z zespołem KS Ursynów rozegrał  rocznik 2008 S.T.F Champion.

 

Mecz odbył się w systemie 4 kwarty, po 12 minut każda.

 

Już od samego początku spotkania, było widać jak mocno zdeterminowani są nasi zawodnicy i jak bardzo zależy im na wygraniu swojego pierwszego meczu. Debiutancką bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Jaskóła. Niespełna pięć minut później mogliśmy się cieszyć z drugiego trafienia Kacpra, po pięknej indywidualnej akcji. Tuż przed końcem pierwszej kwarty wynik na 3:0 podwyższył Mateusz Wawrzynów.

 

Druga kwarta, to kolejne ataki S.T.F Champion na bramkę rywali i następne sytuacje bramkowe, jakie stworzyli nasi zawodnicy. Swoją drugą bramkę w tym spotkaniu „dorzucił” Mateusz Wawrzynów, a trzecią swoją w tym meczu , najaktywniejszy na boisku Kacper Jaskóła. Przy tak wysokim prowadzeniu nasi zawodnicy trochę za bardzo się rozluźnili, czego efektem były dwa trafienia przeciwników. Bramki  te  pozwalały  im jeszcze myśleć o nawiązaniu walki, jednak Mikołaj Czernidowicz strzelając gola na 6:2, lekko ostudził ich zapał.

 

W trzeciej kwarcie  spotkania, pomimo wielu ataków ze strony naszej drużyny, nie potrafiliśmy skutecznie wykorzystać nadarzających się okazji. Strzały okazywały się niecelne, lub bardzo dobrze interweniował bramkarz gości. Po jednej z kontr straciliśmy bramkę i w efekcie, rywal odrobił nieznacznie straty. Wtedy  sprawy w swoje ręce, a raczej nogi wziął Norbert Orzoł, strzelając ładną bramkę z dystansu. Byliśmy stroną przeważająca, lecz to przeciwnik zdobył jeszcze jednego gola, zmniejszając  stan meczu na 7:4 . Całe spotkanie zakończyło się takim też wynikiem, ponieważ ostatnia, najbardziej wyrównana kwarta nie przyniosła nam bramek.

 

Każde zwycięstwo cieszy, a tym bardziej to pierwsze. Gratulacje dla zawodników, oraz dla rodziców, którzy wspaniałym dopingiem motywowali swoje dzieci do wygranej.

 

Skład drużyny :

Maciej Kupis, Łukasz Kowalski, Teo Żakowicz, Mateusz Wawrzynów, Kacper Jaskóła, Olaf Chabior, Mikołaj Czernidowicz, Luca Carillo, Norbert Orzoł.


Komentarze

Komentarze