Zwycięstwo w trzeciej kolejce

W sobotę 13.09.2014 o godz. 10:30 w trzeciej kolejce ligi mazowieckiej S.T.F .Champion rocznika 2005 zmierzył się z K.S. Ursynów. Obie drużyny uskrzydlone zwycięskimi meczami sprzed tygodnia, chciały powalczyć o komplet punktów i fotel lidera w swojej grupie. Od początku nasza drużyna ruszyła do frontalnych ataków, czego efektem była bramka Ignacego Jagodzika , po ładnej indywidualnej akcji  Damiana Hanha. Ekipa  rywala  rzadko przebywała na połowie Championa, broniąc się przez większość spotkania całym zespołem w pobliżu swojej bramki. Nie pozwoliło to naszemu zespołowi na kombinacyjne akcje, więc w tym fragmencie gry widzieliśmy dużo strzałów z dystansu. Niestety dzięki dużym umiejętnościom  bramkarza K.S. Ursynów oraz braku szczęścia  (trzy słupki, dwie poprzeczki) nic nie chciało wpaść do bramki rywala. Jak powiada piłkarskie przysłowie „niewykorzystane sytuacje się mszczą”, po stałym fragmencie gry  drużyna przeciwna doprowadziła do wyrównania. Mimo wielu sytuacji bramkowych, dopiero w ostatnich minutach meczu drugą swoją bramkę po podaniu Janka Żelicha  strzelił Ignacy Jagodzik. Ostatecznie po ciężkim meczu (na swoje życzenie) zdobyliśmy trzy punkty. Następnym naszym rywalem w sobotę 20.09 o godz. 10:00 będzie Delta Warszawa.

 

Skład drużyny:

 

Alek Sawicki, Bartłomiej Sundrani, Dominik Dziubecki, Maks Wozniak, Damian Hanh, Janek  Żelich, Kajetan Gryn, Ignacy Jagodzik, Filip Składowski, Patryk Zubek.


Komentarze

Komentarze