Zwycięstwo nad WAFem

W sobotę 13.09.2014r., na boisku przy ul. Lokajskiego, zawodnicy rocznika 2006 rozegrali drugie spotkanie w ramach ursynowskiej Ligi Pokoju. Gospodarzem meczu była drużyna Warszawskiej Akademii Futbolu. Od początku spotkania to drużyna STF Champion była stroną przeważającą. W pierwszych minutach gra toczyła się na połowie przeciwników i kilka akcji zostało zakończonych strzałami na bramkę, lecz dzięki bramkarzowi gospodarzy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na szczęście na otwarcie wyniku nie musieliśmy czekać zbyt długo, a autorem pierwszego gola został Jeremi Sobczyk. Chwile później drużyna WAFu doprowadziła do wyrównania strzałem z dystansu. Stracona bramka podrażniła ambicje młodych zawodników Championa i zaczęli atakować z jeszcze większą pasją, co przyniosło kolejne bramki i prowadzenie 4:1. W tym momencie wdarło się do drużyny rozluźnienie.  Drużyna WAFu wykorzystała ten fakt i zdobywała kolejne bramki. Gdy wydawało się, że gospodarze wyjdą na prowadzenie STF Champion złapał drugi oddech i to on strzelał bramki do końca spotkania. Ostateczny wynik spotkania to 8:3. Na uwagę zasługują Jeremi Sobczyk, który w swoim debiucie meczowym strzelił 3 bramki, Michał Wojda, który spisywał się świetnie w defensywie i przerywał większość akcji gospodarzy oraz Mikołaj Michalski, który pomimo odniesionej kontuzji wrócił na boisko pomóc kolegom w zwycięstwie.

 

Bramki: Jeremi Sobczyk 3, Mateusz Lipka, Piotr Plewa 3, samobójcza

 

Skład STF Champion: Adam Bednarski, Michał Wojda, Piotr Plewa, Mateusz Lipka, Wirgiliusz Szablicki, Antoni Ratajczyk, Jeremi Sobczyk, Mikołaj Michalski, Igor Mirowski


Komentarze

Komentarze