Wygrana w sparingu z KS Ursynów

20 września w sobotnie popołudnie, w wyniku wycofania się jednej z drużyn z Ligi pokoju, drużyna rocznika 2003-04 rozegrała sparing z drużyną KS Ursynów. Zaplanowano, że spotkanie zostanie rozegranie w systemie 3×15 minut.  Pierwsza część meczu została zdominowania przez zawodników Championa i to oni wyszli na prowadzenie strzelając 3 bramki autorstwa Marcela Bykowskiego i Antoniego Piórki. Druga część gry prowadzona była pod dyktando drużyny KS Ursynów, którzy wykorzystali błędy w ustawieniu obrońców i strzelili kilka bramek doprowadzając do remisu Drużyna Championa odpowiedziała tylko jednym trafieniem, w wykonaniu Adama Baraniuka. Trzecia część gry to wyrównana walka i gra punkt za punkt. Dużo walki w środku pola z obu stron było kwintesencją tego meczu. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem w jednej z ostatnich akcji świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Marcel Bykowski i to on zapewnił zwycięstwo drużynie STF Champion. Ostateczny wynik to 7:6 dla STF Champion. Brawa dla chłopców za wynik i walkę o zwycięstwo do ostatniego gwizdka.

 

Strzelcy bramek: Marcel Bykowski x4, Antoni Piórko x2, Adam Baraniuk

 

Drużyna STF Champion: Alan Szlacherski, Kacper Serafin, Jakub Mościcki, Mateusz Różalski, Szymon Kopeć, Jakub Grzybowski, Marcel Bykowski, Michał Wasiak, Antoni Piórko, Mikołaj Sadokierski, Adam Baraniuk, Wiktor Zych.


Komentarze

Komentarze