Doping i zwycięstwo

Ładne widowisko stworzyli w sobotnie południe zawodnicy S.T.F. Champion (rocznik 2005), którzy zmierzyli się z drużyną Delty Warszawa. Jak dotąd obie drużyny były niepokonane, więc każda z nich chciała ten status utrzymać. Lepiej w mecz weszła nasza drużyna, która po ładnej kombinacyjnej akcji i przytomnym zachowaniu w polu karnym Janka Żelicha, wyszła na prowadzenie. Pierwsze 15 minut tego spotkania toczyło się pod dyktando zawodników S.T.F. Champion, czego efektem była druga bramka . Swoją szybkością i techniką wykazał się Kajetan Gryn, który indywidualną akcją ze swojej połowy wpadł w pole karne Delty. Niefortunna interwencja przeciwnika dała nam drugą bramkę (gol samobójczy). Na druga kwartę lepiej zmotywowana wyszła drużyna przeciwna, która od początku ruszyła do odrabiania strat. Swoją przewagę w tym fragmencie gry udokumentowała kontaktową bramką, która dała im wiarę w zwycięstwo. Po 30 minutach spotkania schodziliśmy na przerwę z jednobramkową przewagą(2:1).

Dalsza część spotkania to wyrównany mecz, a akcje przenosiły z jednego pola karnego w drugie. Dobre interwencje naszego bramkarza Aleksa Sawickiego i trochę szczęścia (słupek, poprzeczka) uchroniły nas przed stratą drugiej bramki. Gdy trzecia kwarta dobiegała końca, przeciwnik strzałem z dystansu doprowadził do remisu. Ostatnie 15 minut to prawdziwy koncert w wykonaniu nie tylko naszych chłopców, ale również rodziców, którzy swoim dopingiem uskrzydlili młodych piłkarzy. Głośny doping i ładna gra sprawiły, że to widowisko stało na wysokim poziomie. Najpierw pięknym strzałem ( w samo okienko bramki) z rzutu wolnego popisał się Patryk Zubek, a chwilę potem drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Janek Żelich. Ostatecznie wygraliśmy ciężki mecz z dobrym przeciwnikiem 4:2. Słowa uznania należą się zawodnikom S.T.F. Champion, którzy wykazali się dużą determinacja i hartem ducha podnosząc się po dwóch bramkach Delty Warszawa, wygrywając ten mecz.

 

Skład drużyny:

Aleks Sawicki, Bartłomiej Sundrani, Dominik Dziubecki, Kajetan Gryn, Janek Żelich, Damian Hanh, Marcel Domaradzki, Patryk Zubek, Filip Składowski, Mikołaj Jarosiński.


Komentarze

Komentarze