STF Champion – Akademia Sportu

25 września w mroźny poranek zawodnicy STF Champion rocznik 2003-04 rozegrali kolejne spotkanie w Lidze pokoju. Przeciwnikiem i gospodarzem meczu była Akademia Sportu. Po przybyciu na boisko przy ul. Kajakowej wiadome było, że będzie to trudne spotkanie. Murawa a w zasadzie „dywan” nie ułatwiał gry. Mecz rozpoczął się nieźle od ataków Championa, które nie zostały zamienione na bramkę. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Antoni Piórko, który w sytuacji sam na sam nieznacznie się pomylił. Pomimo naporów pierwsi bramkę zdobyli gospodarze wykorzystując swoją pierwszą jak dotąd sytuację. Champion nadal atakował i próbował tworzyć sytuacje bramkowe i ta sztuka udała się Antkowi Piórko, który tym razem się nie pomylił. Niestety jeszcze przed przerwa kolejną bramkę zdobyła Akademia Sportu. Druga połowa znów rozpoczęła się od ataków Championa, którzy dominowali w tej części gry. Z czasem ich akcje były coraz groźniejsze i jedna z nich juz prawie wylądowała w bramce, lecz piłkę z bramki ręka wybił jeden z obrońców gospodarzy. Sędzia podyktował rzut karny, piłkę na „wapnie” ustawił Michał Wasiak, który pewnym strzałem zdobył bramkę kontaktową. Wynik meczu to 3-2 dla gospodarzy. Zmiana w ustawieniu i wprowadzenie drugiego napastnika sprawiły, że Champion praktycznie rządził na połowie rywala. Niestety boisko utrudniało prowadzenie gry i naszym podopiecznym brakowało dokładności. Taki obraz gry sprawił że jedną kontrę wyprowadzili przeciwnicy którzy zdobyli 4 bramkę i była to zarazem ostatnia w tym meczu pomimo heroicznych ataków Championa. Kolejny mecz bez zdobyczy punktowej pomimo dominacji nad przeciwnikiem. Niestety mecz ten pokazał po raz kolejny, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Mamy nadzieje, że w ostatniej kolejce rundy wiosennej zawodnicy zdobędą pierwsze punkty w lidze.

 

Bramki dla STF Champion: Antoni Piórko, Michał Wasiak (k.)

 

Skład STF Champion: Alan Szlacherski, Kacper Serafin, Michał Wasiak, Mateusz Różalski, Paweł Sternicki, Adam Baraniuk, Marcel Bykowski, Antoni Piórko, Jakub Mościcki, Oliwier Dziuba, Mikołaj Sadokierski


Komentarze

Komentarze