Waleczni do końca

Po klęsce starszych kolegów na boisko w sobotnie południe wybiegły drużyny S.T.F. Champion i Interu Konstancin Jeziorna  rocznika 2004-05. W naszym zespole zabrakło kilku zawodników, którzy z powodu choroby nie mogli wystąpić w tym meczu. Początek spotkania to prawdziwe” trzęsienie ziemi”. Najpierw w 3 minucie meczu zawodnik Interu prosto z rzutu rożnego wbija nam bramkę, a chwilę później płaskim strzałem rywal podwyższa wynik spotkania na 2:0. Nasi podopieczni nie załamali się takim obrotem sprawy i ruszyli do frontalnych ataków. Częste posiadanie piłki  i spokojna wymiana podań, spowodowała, że nasze akcje były coraz groźniejsze. Konsekwentna gra, ambicja oraz wola walki  zaowocowały pierwszą bramką dla S.T.F. Champion. Jej autorem był Filip Składowski, który precyzyjnym strzałem w sytuacji sam na sam zmniejszył różnice bramkową. Następne minuty spotkania to napór naszych chłopców, którzy starali się strzałami z dystansu  doprowadzić do remisu. Najpierw Marcel Bykowski ,a później Filip Składowski  nękali bramkarza Interu groźnymi strzałami. Po jednym z takich uderzeń Filip Składowski lewa nogą strzela gola na 2:2. Na przerwę schodzimy z remisem i wiarą, że ten mecz wygramy. Po przerwie to prawdziwy koncert w wykonaniu chłopców z S.T.F. Champion. Paweł Sternicki  daje nam prowadzenie 3:2 po ładnej, składnej akcji i podaniu Marcela Bykowskiego. Ten sam zawodnik w zamieszaniu podbramkowym strzałem z głowy ustala wynik meczu na 4:2. Słowa uznania dla całego zespołu, który pokazał, że mimo niekorzystnego początku potrafił wywalczyć zwycięstwo.

 

Strzelcy bramek:

Filip Składowski  2,Paweł Sternicki  2

 

Skład drużyny:

Kuba Muszyński, Aleks Sawicki, Maks Wozniak, Eryk Mirkowski, Marcel  Bykowski, Paweł Sternicki, Filip Składowski, Benjamin Krzystek


Komentarze

Komentarze