Orlik Ursynów

W dniu 27.09.2014 została rozegrana  trzecia kolejka „ligi pokoju’’. Nasza drużyna  w meczu wyjazdowym zmierzyła się z silnym zespołem  Orlika Ursynów. Już od początkowych minut meczu widać  było, która  drużyna wyszła  na boisko bardziej zmotywowana .Po stracie pierwszej bramki przez  naszą drużynę, dało się zauważyć niepokojące oznaki braku koncentracji i zaangażowania. Dlatego po pierwszej połowie schodziliśmy z boiska przegrywając 4:0. Pomimo rozmowy motywującej w przerwie meczu, nasi podopieczni  również w drugiej połowie  nie potrafili przeciwstawić się rywalowi. Szkoda tylko  ,że drużyna S.T.F. Champion  nie wykorzystała swoich cech wolicjonalnych  ,bo umiejętnościami piłkarskimi wcale nie odbiegała od swoich starszych kolegów z drużyny przeciwnej. Rywal widząc brak zaangażowania ze strony naszych adeptów piłkarskich, wbił nam jeszcze  5 bramek i  mecz zakończył się wynikiem 9:0 dla Orlika. Mamy nadzieje , że ten mecz uświadomi naszym chłopcom ,że bez zaangażowania, wiary w zwycięstwo,  oraz koncentracji nie da się wygrywać. Na usprawiedliwienie warto przypomnieć tylko, że rywalizujemy z rocznikami starszymi gdzie warunki fizyczne także odgrywają dużą role.