Awans rocznika 2009 na Klubowe Mistrzostwa Polski

Dzień po spotkaniu ligowym z KS Ursynów, rocznik 2009 wyruszył do Mogielnicy na eliminacje Klubowych Mistrzostw Polski.

Mecze rozgrywane były w systemie 5+1, jednak nasi chłopcy pokazali, że w każdym ustawieniu potrafią dobrze grać w piłkę. Jedyną zagadką była dla nas sama grupa, bo ze wszystkich ekip z którymi przyszło nam grać, znaliśmy jedynie Czarnych Kraków.

Pierwsze spotkania pokazały, że walka będzie się toczyła do ostatniej kolejki.

Wyniki meczów grupowych:

STF – Białe Wilki 2-1
(Iwo Kupidura x2)

STF – Gigant Smile 1-1
(Mario Martinez-Młynarczyk)

STF – BKS Warszawa 7-0
(Iwo Kupidura x4, Borys Roguski, Mario Martinez Młynarczyk, Maciek Habrowicz)

STF – DAP Kielce 3-0
(Mario Martinez-Młynarczyk, Staś Białecki, Iwo Kupidura)

STF – FA Ursynów 2-0
(Borys Roguski, Mario Martinez-Młynarczyk)

STF – AP Calcio 0-0

STF – Czarni Kraków 3-1
(Borys Roguski x2, Iwo Kupidura)

STF – FA Nakło 2-0
(Borys Roguski, Iwo Kupidura)

Choć wyniki mogą mówić o pewnej i skutecznej grze, to jednak nasze boiskowe poczynania przyprawiały wszystkich o dreszcz. Festiwal niewykorzystanych sytuacji, powodował ,że nasi chłopcy grali nerwowo tocząc wyścig z czasem. W większości meczów udawało nam „wepchnąć” piłkę do bramki, jednak nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Forma iście majówkowa.

Jest to dla nas kolejne ważne doświadczenie. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, zdobywając bilet na finały na stadionie Legii. 6 zwycięstw, 2 remisy i żadnej porażki z bilansem bramkowym 20-3. Wszystko to przyszło dziś chłopcom , po bardzo ciężkiej pracy jaką wykonali. Pokonali dziś czas, stres i przede wszystkim wygrali walkę z samymi sobą, bo widać było, że chłopcy chcą awansować.

Dziękujemy za emocję i mamy nadzieję, że z formą trafimy na finały Mistrzostw

Skład STF: Aleks Martinez-Młynarczyk, Staś Białecki, Maciek Habrowicz, Paweł Kazała, Mario Martinez-Młynarczyk, Iwo Kupidura, Borys Roguski, Maciek Studziżba

image1


Komentarze

Komentarze