Awans STF Champion na fina艂y Mistrzostw Polski U-15 w futsalu馃ぉ鉂楋笍

W ostatni weekend w Mielcu odby艂a si臋 3 ostatnia runda eliminacji do turnieju fina艂owego Mistrzostw Polski w futsalu馃憤W ostatniej fazie zawodnicy z rocznika 2007 zmierzyli si臋 ze Stal膮 Mielec, Legi膮 Warszawa i Wilg膮 Garwolin. Po dw贸ch remisach najpierw 2:2 ze Stal膮 a nast臋pnie 0:0 z Legi膮 ostatni mecz turnieju decydowa艂 kto pojedzie na fina艂y馃榿 Championi ud藕wign臋li ci臋偶ar spotkania i po dobrym meczu wygrali 3:0 z Wilg膮 tym samym zapewniaj膮c sobie awans馃ぉ
W dniach 28-30 styczna na hali ekstraklasowej dru偶yny futsalu Constractu Lubawa odb臋dzie si臋 turniej fina艂owy o Mistrzostwo Polski U-15馃敟 Do rywalizacji stanie 16 najlepszych dru偶yn w kraju馃ぉ
Ju偶 nie mo偶emy si臋 doczeka膰 kolejnego futsalowego do艣wiadczenia馃憤Brawo za przej艣cie d艂ugich 3 etapowych eliminacji馃憦 Trzymamy kciuki za udany wyst臋p馃ぉ
PS. Czy wiesz, 偶e w czasie swojego m艂odzie偶owego szkolenia regularnie w futsal grali tacy zawodnicy jak Messi, Neymar czy Cristiano Ronaldo鈦夛笍馃榿


Komentarze

Komentarze