Bardzo dobre występy drużyn Championa na turnieju w Płocku

W piątek rano  cztery zespoły  Championa  z roczników 2007,2008,2009,20010 wybrały się do Płocka na międzynarodowy turniej Wisła Płock Youth Cup  2019 ,w którym oprócz drużyn z  Polskich , udział wzięły ekipy z 9 krajów zagranicznych. Mało być to przetarcie przed nadchodzącymi rozgrywkami w lidze mazowieckiej ,jak również sprawdzenie swoich umiejętności po okresie przygotowawczym . Od początku rywalizacji turniejowej można było zaobserwować ,że  Championi prezentowali się bardzo dobrze ,a  po sobotnich meczach okazało się ,że wszystkie zespoły będą rywalizowały w półfinałach. W niedzielę po pierwszych meczach  półfinałowych okazało się ,że o wejście do finału  we wszystkich spotkaniach z udziałem ekip Championa ,muszą zadecydować  rzuty karne . Próbę nerwów wytrzymały roczniki 2007 i 2009 ,niestety 2008  i 2010 odpadły po serii jedenastek . W meczach finałowych pomimo dużych emocji i zwrotów akcji ( zwłaszcza w roczniku 2009) ,,złoto’’ zostało w naszych rękach i mogliśmy się cieszyć z pierwszych miejsc. Miej szczęścia miały drużyny 2008 i 2010  .Zwłaszcza najmłodsi nasi adepci mogą czuć niedosyt ,bo w półfinale prowadzili już 2:0 ,a bramkę na 2:2 stracili w ostatniej dosłownie sekundzie  spotkania ,po problematycznym rzucie wolnym z  okolic pola karnego. Rozgoryczenie i nerwy były tak duże ,że w konkursie rzutów karnych po raz kolejny musieliśmy uznać wyższość rywala . Cieszy dobra postawa wszystkich drużyn Championa ,które jako jedyne z Polskich ekip rywalizowały o najwyższe miejsca w turnieju we wszystkich rocznikach . Bardzo dobra postawa  podopiecznych z Ursynowa  na boisku  ,została doceniona    przez ekspertów i  do dwóch zawodników :Mikołaja  Szkieli   (2007) i Iwo Kupidury  (2009) powędrowały statuetki najlepszego zawodnika turnieju . Bardzo fajne zawody  na których  zaprezentowaliśmy się  dobrze, pokazując  duże wyszkolenie techniczne zawodników ,jak również grę z pomysłem rozpoczynającą się od formacji defensywnej z dużą ilością podań . Podziękowania dla rodziców za ładny i kulturalny doping podczas całego turnieju .

Rocznik 2007 – I miejsce

Rocznik 2008 –IV miejsce

Rocznik 2009 –I miejsce

Rocznik 2010 –IV miejsce

Skład drużyny 2010 : Szymański ,Bykowski ,Rek ,Dworak ,Serafin ,Głowacki ,Rymarczyk , Wolniewicz ,Oczkowski

 

Skład drużyny 2009 : Danielewicz ,Rutkowski , Kazała ,Habrowicz ,Witer ,Kupidura , Bronecki  ,Jesiona ,Studziżba , Martinez –Młynarczyk

 

Skład rocznika 2008 : Czapiński ,Gutowski ,Kowalski ,Chabior ,Żakowicz ,Jaskuła ,Stanios ,Lewandowski ,Tonkowicz ,Moszczyński ,Kuczbajski ,Urban ,Jabłoński ,Matuszewski

 

Skład drużyny 2007 : Chełmicki , Kossak ,Hadyś ,Zubek , Molenda ,Małysa , Janiszewski ,Szkiela , Wielgolaski ,Soldecki ,Kędzior ,Grzeszczak

 

 


Komentarze

Komentarze