FILIP SKŁADOWSKI ORAZ KUBA JANICZEK PRZECHODZĄ DO PROFESJONALNEJ PIŁKI !!!

Dwaj nasi czołowi zawodnicy zmieniają klub.

Napastnik 17 letni Filip Składowski (rocznik 2005) podpisał dwu letni kontrakt z drugoligowym zespołem Znicza Pruszków. Filip trenuje w pierwszym zespole . W kończącym się okresie przygotowawczym dostał szansę pokazania się w czterech meczach sparingowych po których zebrał dobre recenzje do tego strzelił jedną bramkę. Filip przyszedł do nas w maju 2020 roku z Legii Warszawa. Pomimo wielu propozycyj z dużych akademii w Polsce wraz z rodzicami wybrał 💛🖤Championa .Przedstawiona ścieżka rozwoju sprawdziła się w 100% . Filip na początku przygody z Championem grał w roczniku 2005 oraz w 2004. W ostatnim sezonie oprócz gry w Ekstralidze 2005 głównie występował drużynie Seniorskiej która debiutowała w A klasie. Filip strzelił 27 bramek oraz miał 10 asyst czym mocno przyczynił się do awansu do ligi Okręgowej. Dla popularnego Składaka czas na kolejny krok w stronę profesjonalnej ⚽️.

Szesnastoletni Defensywny pomocnik Kuba Janiczek (rocznik 2006) przechodzi na zasadzie wypożyczenia do drugoligowej Wisły Puławy. Kuba dostał szansę gry w sparingach przeciwko 1 i 2 ligowym zespołom i ją wykorzystał czego efektem jest podpisany kontrakt z zespołem z Puław. Kuba przyszedł do naszej akademii z Legii Warszawa w styczniu 2017 roku.Szybko stał się jednym z liderów na boisku czego efektem była gra w starszych rocznikach. Ostatni rok to bardzo dobra gra w seniorach naszego klubu.
Po sześciu latach gry w STF 💛🖤 czas na nowe wyzwania
 

Komentarze

Komentarze