Praktyczne informację obóz Krasnobród

Praktyczne Informacje Obozowe
Krasnobród  2022

Wyjazd na obóz z ul. Baletowa 164 ( Arena Champion parking ) 30 lipca ( sobota ) .Zbiórka na 20 min przed wyjazd . Z racji małej ilości miejsca na parkingu na Baletowej prosimy, żeby rodzice którzy przywiozą dzieci zgłaszali się do trenera i w miarę możliwości robili miejsce następnym przyjeżdżającym !!!

8;00 -Roczniki:
 -2008
 -2009
 -2011

8;45-Roczniki:
 -2013/14
 -2010
 -2010 B+ Mokotów
 -2012

9;30-Roczniki
 -2005/4
 -2007/6-

DOKUMENTY:
1. KARTA KWALIFIKACYJNA – dokładnie wypełniona z podpisaną we wszystkich miejscach
2. NR. PESEL – wpisany do karty kwalifikacyjnej
3. KOPERTA Z:
-dodatkowymi informacjami o stanie zdrowia i ewentualne wskazania do np. podawania leków,
-informacjami o dziecku, o których wg Państwa powinniśmy wiedzieć,
-badania lekarskie (aktualne)
Pieniądze w kopertach oraz dokumenty i leki dajemy do trenera przed wyjazdem.
UBRANIA: • KURTKA NIEPRZEMAKALNA (Ortalion)
• sprzęt Championa (dresy ,koszulka ,spodenki ,getry ) Dodatkowo swój prywatny sprzęt do treningu potrzebny jeśli sprzęt pójdzie do prania.
• Bielizna osobista(w reklamówkach)
• Czapka od słońca
• Duży ręcznik plażowy
BUTY:
• Sportowe/2 pary
• Klapki
I INNE

Roller ( kto ma  )

Gumy do ćwiczeń (kto ma )

• ręczniki
• latarka! *bidon na napoje w czasie treningu !!!
Zegarek z paskiem do mierzenia tętna ( tylko osoby które posiadają)
• KOSMETYKI
• Krem z filtrem (WAŻNE !)
LEKI ZAPOBIEGAWCZE
*-Lekarstwa z kartą informacyjną odnośnie brania leków (jeśli dotyczy)
• Preparat przeciw komarom i kleszczom w aerozolu (WAŻNE !)
Drogie Mamy, podpiszcie na metkach ubrania do treningu aby po praniu syn odnalazł swoje rzeczy !!!
PROSIMY O WIDOCZNE I TRWAŁE OZNAKOWANIE BAGAŻU
Jeżeli będą Państwo dawali kopertę z pieniędzmi dla dzieci (kieszonkowe) do trenerów ,żeby wydawali dzienną stawkę ,prosimy o wszelkie informację na kopercie ( dla kogo ,ile dziennie itd.)
Telefony
*telefony będą zabierane przez trenera prowadzącego i rozdawane po śniadaniu lub treningu porannym , możliwy kontakt telefoniczny od 9:00 do godz. 12:00
Prowiant
Na podróż prosimy aby dziecko zabrało ze sobą prowiant i wodę, dojedziemy na obiad do ośrodka. prosimy nie dawać napoi słodkich, nie zabieramy chipsów ,paluszków itp.
powrót przewidziany jest na godzinach popołudniowych (trenerzy będą informowali wcześniej przez aplikację sport bm )