Kacper Bojańczyk testowany przez Fulham Londyn❗

"Kapi" przebywał w zeszłym tygodniu na trenigach w akademii drużyny z Premier League. Na pierwszych zajęciach zaprezentował się z dobrej strony po czym został zaproszony na sparing z Oxford University A.F.C 🇬🇧. Fulham wygrało ten sparing 3:0. Nasz zawodnik zagrał całe spotkanie na wysokim poziomie, co potwierdził strzeleniem 2️⃣ bramek i zanotowaniem1️⃣ asysty 💪 Po efektownym występie w sparingu i dobrej formie na treningach "Kapi" otrzymał zaproszenie na 2 miesięczny pobyt w klubie w czasie którego bedzie miał możliwość rywalizacji z topowymi zespołami👊

To już kolejny zawodnik Championa sprawdzany przez angielski klub 🇬🇧 Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie w Totenhamie Hotspur przebywał Marcel Bykowski, który nadal pozostaje pod monitornigiem popularnych "Kogutów"


Komentarze

Komentarze