Testy zawodników Championa w seniorskiej drużynie KKS Kalisz

Miło nam poinformować ,że dwóch zawodników Championa  przebywało od wtorku do czwartku  na testach   w  seniorskiej drużynie  KKS Kalisz .Przez trzy dni Marcel Bykowski i  Kacper Bojańczyk  mogli zaprezentować swoje umiejętności u lidera III ligi , pod okiem znanego trenera ,który w swoim CV ma  wiele klubów ekstraklasy Ryszarda Wieczorka . Chłopcy pokazali się z dobrej strony na zajęciach   i zebrali wiele pochlebnych  recenzji od sztabu szkoleniowego kaliskiego klubu .Mieli również okazję zobaczyć jak funkcjonuje drużyna  ,która  bije się o awans do II ligi i jaki poziom reprezentują  jej  zawodnicy , z doświadczeniem z gry w drużynach   na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce ( Marcin Radzewicz ,Mateusz Żytko ) Z zapewnień trenera chłopcy będą monitorowani przez klub i dostaną szanse w meczach towarzyskich KKS-u .Dziękujemy za zaproszenie  i za wspólną współpracę ,której efektem mają być testy dla kolejnych wyróżniających się zawodników.

 

 

 

 

 

btr

 

 

 

 


Komentarze

Komentarze