I miejsce w turnieju Delta Cup rocznika 2007

Wraz z kończącym się rokiem, zespół rocznika 2007 A wybrał się na turniej Delta Cup, gdzie w czterech grupach, rywalizowało 16 zespołów .

My znaleźliśmy się w towarzystwie Delty Warszawa I, Interu Warszawa, AP Wilki .Tylko w pierwszej konfrontacji z Deltą Warszawa zgubiliśmy punkty, remisując  spotkanie 1:1. Bramkę dającą nam jeden punkt, strzelił Janek Molenda.

Pózniej rozpędzona lokomotywa  Championa wygrała 8:0 z Interem i 5:0 z AP Wilki. Łupem bramkowym podzielili się :

Dawid Małysa 3 bramki, Antek Kossak  3 bramki, Mateusz Lipka 2 bramki, Janek Molenda 1 bramka, Maks Zubek 1 bramka, Julek Hadyś 1 bramka, Maciej Jaroszewski 1 bramka, Kuba Janiszewski 1  bramka .

W ćwierćfinale , z trudem i  mając trochę szczęścia wygrywamy z Amigos Warszawa, po bramce  Kuby Janiszewskiego, w ostatnich sekundach meczu i czekamy na następnego przeciwnika, jakim miał być Górnik Łęczna .

Rywalizacja z zespołem Górnika  również wypadła na korzyść naszej ekipy i po golach Janka Molendy, samobójczej oraz Mateusza Lipki, wygrywamy 3:1 i jesteśmy w finale.

W wielkim finale spotykamy się z drużyną Znicza Pruszków i ręce same składały się do oklasków, kiedy nasi podopieczni, raz po raz rozmontowywali defensywę przeciwnika. Pięć bramek  strzelonych, zero straconych ( dzięki Kubie Chełmickiemu, który obronił karnego) i puchar Delta Cup trafia w nasze ręce. Jeszcze zawodnik Championa, Dawid Małysa został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju i w dobrych  humorach opuszczamy obiekty Warszawianki.

Brawa dla podopiecznych  S.T.F-u , którzy w całym turnieju, grali najładniejszą i skuteczną piłkę. Kończymy rok z przytupem, ale jak pokazały nam niektóre konfrontacje w lidze, czy w meczach sparingowych, musimy jeszcze trochę potu wylać na treningach.

Skład drużyny: Kuba Chełmicki, Janek Molenda, Piotr Soldecki, Maks Zubek, Mateusz Lipka, Julian Hadyś, Maciej Jaroszewski, Kuba Janiszewski, Dawid Małysa, Antek Kossak, Adrian Kromka


Komentarze

Komentarze