Zwycięstwo w turnieju o Puchar Ursynowa rocznika 2008

W sobotę 17.12 .2016 drużyna rocznika 2008 A, rozpoczęła zmagania  w turnieju o Puchar Ursynowa, gdzie udział brało  12 zespołów, podzielonych na 3 grupy.

Los sprawił, że znaleźliśmy się w grupie B ,z takimi zespołami jak: Drukarz I Warszawa, Delta II Warszawa oraz ATP Warszawa. Wyszliśmy z niej bez większych kłopotów, po ładnej grze i dużej skuteczności:  9:1 z Drukarzem, 2:1 z ATP,  7:0 z Deltą.

W ćwierćfinale również nie zwolniliśmy tempa. pokonując 7:0 zespół UKS Iwiczna.

Kolejna wysoka wygrana naszego zespołu, miała miejsce w półfinale, w którym to mierzyliśmy się z drużyną AMT Żywiec. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Finał, a w nim ponownie zespół ATP Warszawa, z którym spotkaliśmy się w grupie , wiedząc ,że to  naprawdę solidna ekipa, ale na naszych chłopców tego dnia po prostu nie było mocnych. Zwycięstwo 5:2 jest tego doskonałym świadectwem!

Drugi raz z rzędu wygrywamy w Turnieju o Pucharu Ursynowa, z imponującym bilansem bramkowym :34 bramki strzelone, jedynie 4 stracone! Mikołaj Czerniatowicz nasz etatowy  snajper, po raz kolejny został uhonorowany statuetką dla najlepszego strzelca turnieju (15 bramek!). Najbardziej jednak cieszy postawa całego zespołu, świetna gra piłką, postępy techniczne i zapał do gry, oby tak dalej !!

Podziękowania dla chłopców za piękny występ i emocje jakich nam dostarczyli, dla rodziców za dopingowanie swoich pociech.

Skład zespołu:

Mikołaj Czerniatowicz – 15 bramek
Teo Żakowicz – 10 bramek
Łukasz Kowalski – 4 bramki
Kuba Pawełkowicz – 2 bramki
Antek Stanios – 2 bramki
Wiktor Humeniuk – 1 bramka
Luca Carrillo
Norbert Orzoł
Krzyś Kosiński


Komentarze

Komentarze